Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Akce byla bezva, rád jsem poznal nové lidi, i když jsem musel brzy odejít.

Až dneska jsem zjistil, že ty JLC, které měl INA, mají reservu chodu 8 dní (pokud jsem se díval na správné hodinky. Na to, jak je to pouzdro malé, všechna čest!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce byla bezva, rád jsem poznal nové lidi, i když jsem musel brzy odejít.

Až dneska jsem zjistil, že ty JLC, které měl INA, mají reservu chodu 8 dní (pokud jsem se díval na správné hodinky. Na to, jak je to pouzdro malé, všechna čest!

jo, dival si se spravne, ty JLC sou masakr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad se take pripojim ke chvalozpevum, protoze sraz byl neskutecne povedena akce. Velmi prijemna spolecnost, spousta krasnych hodinek a temat k rozhovorum a celkove setkani, ktere stoji za to zopakovat. Dik patri i Sybirnayovi, ktery nas posledni vytrvalce rozvezl ve tri rano k domovum.

 

Jeste jednou dekuji vsem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take bych chtel vsem zucastnenym moc podekovat za velmi prijemny vecer a super akci. Rad jsem vas vsechny poznal a urcite se tesim na pristi sraz.

 

Nebylo by spatne treba v lete udelat celorepublikovy slet chronomagistu... Napr. nekde na "neutralni" pude, napr. kolem Humpolce, coz je zhruba tak napul odevsad (aby si nikdo nemohl stezovat ze to ma prilis daleko... ;) ).

Upraveno uživatelem INA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take bych chtel vsem zucastnenym moc podekovat za velmi prijemny vecer a super akci. Rad jsem vas vsechny poznal a urcite se tesim na pristi sraz.

 

Nebylo by spatne treba v lete udelat celorepublikovy slet chronomagistu... Napr. nekde na "neutralni" pude, napr. kolem Humpolce, coz je zhruba tak napul odevsad (aby si nikdo nemohl stezovat ze to ma prilis daleko... ;) ).

tomu rikam slovo do pranice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Já jsem jednoznačně pro...květen mám sice dost zasekanej, ale chtěl bych na srazu konečně být. Záleží na datu! Mrknu do kalendáře a nahodím nějaký datum, ať se někam pohnem. A bude... :cheers:

Upraveno uživatelem watcher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tedy bral to datum po 20. kvetnu jestli uz si smim vymyslet ;-)

 

Mne to taky spis tak vyhovuje. A i potencialni dalsi ucastnici budou mit spis cas, nez kdybychom to spytlikovali nejak narychlo. A na jaky den v tydnu to smerovat? Minule to byl patek a byla to dobra volba. INA, Sibirnaya a ja jsme to zarizli az ve tri rano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...