Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Pánové, nepředpokládám, že bych někomu chyběl, ale vzhledem k tomu, že jsem potvrdil účast, bych se rád omluvil... Něco na mě už dva dny leze, čkal jsem, jestli se situace nezlepší, nejen že se necítím dobře, ale snažím se nakazit co nejméně lidí, tudíž dnes nedorazím. Užijte si to, snad se zadaří příště..

Skik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nepředpokládám, že bych někomu chyběl, ale vzhledem k tomu, že jsem potvrdil účast, bych se rád omluvil... Něco na mě už dva dny leze, čkal jsem, jestli se situace nezlepší, nejen že se necítím dobře, ale snažím se nakazit co nejméně lidí, tudíž dnes nedorazím. Užijte si to, snad se zadaří příště..

Skik

Srazu jeste bude, ale zdravi je jenom jedno. ;)

Dobre to vylez a na pristim se budeme tesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny zucastnene! Myslim, ze vecerjsi vecer se hodne vydaril. Hodne lidi, pestra prehlidka hodinek a fajn povidani.

 

Cast brnenskeho jadra napadlo, ze by sel domluvit kazdomesicni sraz s pevnymi souradnicemi (den, cas, misto) a ucasti typu "kdo prijde, ten prijde". Pokud bude zajem, urcite najdeme na nejaky fajn podnicek za rohem, kde by sel booknout stul treba kazdou posledni stredu nebo ctvrtek v mesici od 17.hod. Co rikate?

 

Zde mala ukazka mych vcerejsich vytvoru z provizorniho foto studia. Link na ostatni fotky tu vylepim, jak je umistim. Asi jsem v tom mumraji nejake stroje prehledl, bylo moc dojmu.

 

 

post-855-1265966871.jpg

post-855-1265966898.jpg

post-855-1265966924.jpg

post-855-1265966935.jpg

post-855-1265966948.jpg

post-855-1265966971.jpg

post-855-1265966980.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...