Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

1. letosni sraz - utery 11.1.2011, od 18.hod., restaurace Empire (zatim nezamluveno)

 

1. Topkan

2. Martini

3. skalis (snad)

...

 

Co takhle naplanovat treba na leden neco vetsiho patecniho?

 

Ahoj, souhlasim se Skalisem - neco vetsiho patecniho, aby mohlo prijit vic lidi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Topkan

2. Martini

3.Trnak(50%)

4.Sava (50% Potvrdím v Po. zda budu v Brně)

5. Martin-Oriosa

 

Asi spis nedorazim. Minulej tejden jsem ve ctvrtek a v patek lezel s horeckama a teplotama, tudiz jsem neudelal nic, i kdyz jsem si vzal praci domu. Takze me to ceka dnes odpoledne. Mozna se mi podari otocit se na jedno pivo pred osmou hodinou, ale nedavam tomu moc sanci...

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoja,

já se taky zapomněl odhlásit. Nedám to. Ale jsme pro ten větší sraz někdy jindy. Zkuste navhnout termín dostatečně dopředu. Za mě ideálně třeba to úterý, bo konce týdne nebývám moc v Brně. S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se uz konecne vyserte na dementni uterni sedanky - a jednou za cas dame vetsi scuk s vetsi ucasti. A sestava trnak martini skalis topkan se muze domlouvat po SZ klidne na kazdy utery :)

 

Místo aby ses přidal, tak nám to hatíš :-D

Ale fakt je ten, že ani iniciátor brett už se dlouho nezúčastnil. Mělo by se podniknout něco většího. I když mi konec týdne taky nesedí, pořádnej sraz bych uvítal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S: ja te chapu, chces zaparit s vetsi bandou.

Jsem pro! Nicmene ted budou vsichni par tydnu v Alpach a jinde na lyzich, takze s predstihem se da nadhodit konec unora nebo brezen.

Kdo by se tedy z přespolních i místních srazil v pátek v Brně ... třeba 11. 3. 2011? Zájemci?

Klidne navrhnete jiny termín, jen zkousim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od 14.3. sou jarnaky, takze to akorat vychazi na ty dovoleny. tzn 11.3. za me ne.

 

Je to dost pozde, taky jsem pro drivejsi termin. Budto konec ledna nebo zacatek unora. Behem tejdne zkusim naplanovat ostatni veci, ktery me ted cekaj a napisu nejakej konkretni navrh.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...