Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Nikde nevidím jejich foto...

 

Olda za nimi pak skočil do výtahu při odchodu. Můžeš se jej zeptat jestli ulovil alespoň číslo

Mě více zajímali členové a hodinky, ale máš tam fotku Jany... Ženský mě zajímaly až kolem 2ráno, když jsem se přesunul, ale žádnou jsem neulovil...:wacko: Přišlo mi že tam jsou samý lesbičky a nakonec jich většina odcházela brzo.:grrr: Hrůza...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a v Brne vznika docela pocetna vintage Rolex klika :). Krome mych se mihly stejne v cerne barve se zlatymi ruckami a indexy a dalsi se stribrnym ciselnikem bez datumky. Nekdy musime udelat spolecny foceni!

 

To jsou tvoje ROLEXky po nehodě co se stala v koupelně?

Upraveno uživatelem Paleolit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou tvoje ROLEXky po nehodě co se stala v koupelně?

 

Jo, to byly ony. Jeste asi chvili potrva, nez budou uplne fit (sklo prijde pocitam za 2-3 tydny), pak vymena + lesteni lunety a pak na kuru k mechanovi. Kdyz to dobre pujde, mohly by byt na zacatku brezna :).

 

EDIT: Dane, to vis, na sibira se ani spajdy nechyta.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a v Brne vznika docela pocetna vintage Rolex klika :). Krome mych se mihly stejne v cerne barve se zlatymi ruckami a indexy a dalsi se stribrnym ciselnikem bez datumky. Nekdy musime udelat spolecny foceni!

 

..hrzdý člen kliky se zlatýma ručičkama se hlásí.. :) ty moje pořád trochu zlobí. tak bych se Tě doptal na pár věcí, ale nechám to na SZ, nebo nškdyu piva.

 

jinak akce, ačkoli jsme se zdrželi jen chvili na začátku, byla fajn. Příště ale donesu víc kousků na ukázku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...