Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Poprvé s Brňáky a můžu to popsat jen slovy dobrý borci, kocóři k zulíbání a pár parádních hodinek k tomu.

 

Díky, díky díky, už teď se těším na příští a doufám, že si "doma oddůvodníme" i jiný termín, než v prostřed pracovního týdne, protože pít do polopita se evidentně nevyplácí a proto o Aveu nevím nic a teď budu muset někde najít konfigurátor a zkusím to "f tédéíčku a ledru";)

 

Díkec za zkoušku nových subek, jsem rád, že jsem si potvrdil, že potřebuju 16610 a rozhodně ne díky za zkoušku do včerejška pro mě nemyslitelných obrovských Brajtlí, které bohužel na tlapce snesu.. No hrůza..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis bilyho rumu? ja lezu do postele po prohyrene noci s Gasem, Old Blackem, BFG a Amateurem, kdo se nezdrzel, prohloupil. napriklad netusite, ze nej auto je chevrolet aveo a hned za nim auta s picou a tak :)

 

Keby som vedel, že bude motoškolenie prekladané hýrením tak sa zdržím. :D . Vďaka za príjemné posedenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem se probudil... boli me hlava z toho huhu - sibir koktejlu od servirky co ani neznala grepovicku krava ... budte radi, ze mate gase parchanti, jinak by jste dostali v tom amaterove buzna baru po tlame od mistich "drsnaku", kua sibir ja jsem nak zaspal a vezu babu na trenal, vytocim se u tebe pristi tyden, stejne mas howno co na praci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem se probudil... boli me hlava z toho huhu - sibir koktejlu od servirky co ani neznala grepovicku krava ... budte radi, ze mate gase parchanti, jinak by jste dostali v tom amaterove buzna baru po tlame od mistich "drsnaku", kua sibir ja jsem nak zaspal a vezu babu na trenal, vytocim se u tebe pristi tyden, stejne mas howno co na praci

 

Jááj, grepovička, málem jsem zapomněl na inspirativní výlet na terasu.. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...