Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Brno


mrakodrap

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Zdravim panove :-)

 

Dnes jsem byl u Martina v Oriose a tak padl napad, ze bychom mohli zorganizovat dalsi sraz. Hlavne me mrzi, ze tusim dva posledne jsem nejak promeskal :( A nakolik jsme s kolegem otvirali ted hospodu, tak idealne spojit prijemne s uzitecnym :) Vyhradime salonek, bude klidna pohodova atmosfera a od klubaku bych rad pak slysel feedback (kritiku) na provozovnu. Co vy na to?

 

Pro predstavu - http://www.udrevaka.cz/ . Jsou tam dva salonky, kazdy ma kapacitu cca 30-40 mist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne. Co takhle prelom rijen/listopad?

 

jj, tak nejak bych to taky videl. otazka jestli to udelat v tydnu nebo o vikendu a pak bychom resili termin?

 

2skalis: jinak hruza, obe zlate omegy v servise a ted musim nosit ulysse :( ale hodne me vrtaji v hlave spitfire z oriosy... jsem rikal, ze do konce mesice se vymacknu, tak mozno na sraz se donesu pochlubit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napriklad hned vedle je Sfinx, kde se da parkovat (cca 150-200m).

 

tam tusim auto co ma 2m na vysku nezajede

... a jeste dotaz na sibire, nebude uz nahodou moc zima? to taky nefunguju, stejne jako kdyz je moc teplo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Financ: :D

 

Hosi je.bem na to, ja se sibirem jsme ted furt v hokne nebo vymyslime hovadiny po benzinkach u vyskova, holobradek gougy nema cas bo se uci fotit, olda ma nove kote, nig mimco, bratia z blavy michaji metanol do borovicky a skalis to sam nevytrhne :)

 

..hm..tak nic..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...