Přejít na obsah

Digitálky ve filmu


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Měl jich v průběhu seriálu víc. I Apple watch i Casio CA-53W, ale ty, na které se ptám, určitě nejsou CA-53W.

Mají světle orámovaný displej a tlačítka po obou stranách. Taky mi přijde, že nejsou tak rovné, ale trochu soudkovité.

Na netu jsem nic nenašel.

 

raj1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

J.R. Ewing měl v prvních sériích seriálu Dallas občas na ruce klasické LCD hodinky někdy z přelomu 70. až 80. let, ale nikdy se mi nepodařilo rozluštit, které to byly. Kdyby někdo věděl, moc rád bych to zjistil 🙂

 

dallas-extra-your-guide-to-the-ewing-oil-offices-9.jpg.f18e5976b99934c1f37ab2f6131496ea.jpgFile_larry_hagman_08_wenn1672879.jpg.2b0153a147c831829133fa3ae820ccc3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Ono taky v roce 1985 byl asi problém něco jiného sehnat, tedy pokud jste neměli možnost, něco dovést ze západu. Myslím tedy Timex, nebo Casio tu asi moc nebylo? 

Upraveno uživatelem Jahoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze zrovna tohle nebyl az takovej problem. V roce 85 nebo 86 uz jsem mel na 100% Casia, ale teda rucickovy. Digitalky uz mi asi prisly v tu dobu out 😂. Ale kde jsem k nim prisel vlastne ani nevim. Ostatne v tu dobu uz jsem mozna vic nosil hranaty Omegy po dedovi, puvodem nekdy z 30. let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem netušil, že už v roce 1979, šly normálně v ČSSR sehnat Certiny. Na druhou stranu ta cena je brutální. Pokud jste je chtěli, tak jste museli dát 1-2 měsíční platy. Průměrná mzda byla v roce 1979 2600 Kčs.

Upraveno uživatelem Jahoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám záběr ze seriálu ,,Ahoj sídliště" z roku 1987. Na záběru rádoby vekslák Josef Dvořák nabízí v hospodě kradené digitálky za 300 Kčs. Nakonec slevuje na 200 Kčs.

Bez názvu23.jpg

Upraveno uživatelem Jahoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...