Jump to content

Digitálky ve filmu

vE13Lius
 Share

Recommended Posts

Měl jich v průběhu seriálu víc. I Apple watch i Casio CA-53W, ale ty, na které se ptám, určitě nejsou CA-53W.

Mají světle orámovaný displej a tlačítka po obou stranách. Taky mi přijde, že nejsou tak rovné, ale trochu soudkovité.

Na netu jsem nic nenašel.

raj1.JPG

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

V seriálu z 1985 ,, třetí patro" bylo plno digitálek. Ostatně je to točené na studentských kolejích. Žeby to byly Prim Quartz?

Screenshot_2022-08-05-20-37-17-910_com.opera.browser.jpg

Edited by Jahoni

Ono taky v roce 1985 byl asi problém něco jiného sehnat, tedy pokud jste neměli možnost, něco dovést ze západu. Myslím tedy Timex, nebo Casio tu asi moc nebylo? 

Edited by Jahoni

Myslim, ze zrovna tohle nebyl az takovej problem. V roce 85 nebo 86 uz jsem mel na 100% Casia, ale teda rucickovy. Digitalky uz mi asi prisly v tu dobu out 😂. Ale kde jsem k nim prisel vlastne ani nevim. Ostatne v tu dobu uz jsem mozna vic nosil hranaty Omegy po dedovi, puvodem nekdy z 30. let. 

To jsem netušil, že už v roce 1979, šly normálně v ČSSR sehnat Certiny. Na druhou stranu ta cena je brutální. Pokud jste je chtěli, tak jste museli dát 1-2 měsíční platy. Průměrná mzda byla v roce 1979 2600 Kčs.

Edited by Jahoni

Přidávám záběr ze seriálu ,,Ahoj sídliště" z roku 1987. Na záběru rádoby vekslák Josef Dvořák nabízí v hospodě kradené digitálky za 300 Kčs. Nakonec slevuje na 200 Kčs.

Bez názvu23.jpg

Edited by Jahoni