Přejít na obsah

Swatch SISTEM nove modely


People

Doporučené příspěvky

Taky jsem SISTEM 51 chtěl někdy vyzkoušet, ale z těch původních modelů bych si nevybral a z těch nových taky ne. Navíc půjde cena nejspíš nahoru, takže budu o tuto zkušenost s největší pravděpodobností připraven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swatchky jsou přece z plastu, bandi má recht - plast a barvy je jejich nejvlastnější identita. Dost si jich vážím právě proto, že na tom trvají. Swočky v nerezu a se safírem přece už nejsou swočky.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna sklamali. Cakal som, ze ten kaliber zasadia do kovoveho puzdra, ze predstavia par kusov v modelovej rade IRONY.

 

Nápodobne, ešte som nikdy žiadne nemal na ruke, ale je mi to veľmi sympatická značka, navyše zaujímavý swiss inhouse za smiešnu cenu. Keď som zbadal názov témy, potešil som sa, ale toto je sklamanie.

 

Že vraj Swatch zvykne v prípade závady swap-ovať celé hodinky...že vraj...hovorila mi to známa, čo predáva v obchode s "hodinkami" Storm, Lacoste atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.squiggly.com/gb/swatch-irony

Ja to vidim inak, ale to sa mi stava casto.

Nerez nie je nevyhnutny, stacil by aj hlinnik. Safir je luxus, ktory nikto necaka.

Ak vyrobim bezudrzbovy strojcek a tak ho vlozim do puzdra, ktore sa nerozpadne vplyvom slnecneho ziarenia a potu nositela. No mozno este prekvapia na baselworlde. Prachy do vyvoja musia vydojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...