Přejít na obsah

GLYCINE Combat SUB


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Hlavně na natu jsou vcelku ok i na menší ruce.

Je to zajímavé, že při stejném strojku jsou schopni udržet takhle relativně nízkou výšku oproti konkurenci (na potápky)

Upraveno uživatelem Kubsik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadá, neměl jste někdo možnost porovnat strojky v nové produkci, která teď občas lítá za přijemné peníze po massdropech a jomashopech s tím původním (řekněme staré logo).

 

Co jsem někde zahlédl tak novější kusy jsou už obyčejná standard eta2824-2 na které není ani logo glycine - taková generická strojovna. Přičemž předtím byla alespoň  podle některých zdrojů elaboré ne-li top.

Přitom na hodinkách s průhledem mají např. logo a aspoň to trošku vypadá - level ETA nevím jeslti je víc než standard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Trochu to tady oživím. Tyhle Glycine Combat Sub jsou podle mě jedny z hodinek s nejlepším poměrem cena/vykon. Když jsem zjistil, že začali znovu dělat tuhle barevnou kombinaci, navíc s původni grafikou loga, bylo rozhodnuto. Chybí už jen vstane nožky, ale to je detail. I pro moje pidi zápěstí jsou super pohodlné. Doporučuji.

IMG_20200530_1827143.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Tak jsem si je taky pořídil a jsem čím dál spokojenější... Chvilku trvalo zvyknout si na ciferník, ale fakt jen chvilku 🙂 (Přišly mi včera, poté co se asi týden zdržely ve skladech UPS kvůli clu a Dph) Kombinace šedé na ciferníku a té barevné lunety je dost povedená, na ruce sedí parádně. Zvažoval jsem ještě modro zlatou variantu - kterou tu někdo taky už má a dost se mi líbí, ale nakonec vzal tyto, protože jedny modré potápky už vlastním. Nelituju...

1920EAD5-9D43-4840-BAC6-43B901197AC1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...