Přejít na obsah

GLYCINE Combat SUB


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Máte někdo Combat Sub 46 mm? Hledám něco rychlého na plavání a Glycine zatím vycházejí hodně dobře v poměru cena/výkon a chci zkusit právě 46 mm (obvod roku mám cca 19.5 cm)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, x591 napsal:

Máte někdo Combat Sub 46 mm? Hledám něco rychlého na plavání a Glycine zatím vycházejí hodně dobře v poměru cena/výkon a chci zkusit právě 46 mm (obvod roku mám cca 19.5 cm)

Tak to máš medvědí pracku, 46 mm bude stopro sedět v pohodě. Ani nemají nějak dlouhé nožky, nejsou vysoké, podle mě by tenhle typ unosila i užší ruka. Ale záleží samo na vkusu každého soudruha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Chronopetr napsal:

Tak to máš medvědí pracku, 46 mm bude stopro sedět v pohodě. Ani nemají nějak dlouhé nožky, nejsou vysoké, podle mě by tenhle typ unosila i užší ruka. Ale záleží samo na vkusu každého soudruha.

Já právě chci něco většího. Zatím mám největší 43mm pilotky. Každopádně GL0258 jsou na cestě, tak se pochlubím až dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, x591 napsal:

Já právě chci něco většího. Zatím mám největší 43mm pilotky. Každopádně GL0258 jsou na cestě, tak se pochlubím až dorazí.

👍Ať ti to rychle uteče a přijdou v pořádku! Já už čekám na ty svoje přes USPS třetí týden a začínám být z toho dost nervózní. Poštovné $40 a jde to pomaleji než free shipping přes Hongkong Post... Ale když přijdou v pořádku, tak i kdybych čekal třeba 2 měsíce, bylo by to úskalí brzy zapomenuto :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Chronopetr napsal:

👍Ať ti to rychle uteče a přijdou v pořádku! Já už čekám na ty svoje přes USPS třetí týden a začínám být z toho dost nervózní. Poštovné $40 a jde to pomaleji než free shipping přes Hongkong Post... Ale když přijdou v pořádku, tak i kdybych čekal třeba 2 měsíce, bylo by to úskalí brzy zapomenuto :-).

To bych nepřežil :) Já je koupil od prodejce z Holandska a teď už jsou předané Fedexu. Tak držím palce ať brzo dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Chronopetr napsal:

Dyť jsem to říkal! 😀 Super, gratulace, sedí jak prdel na hrnec!

Nečekal jsem, že padnou tak dobře. Teď už je mi z nich líto dělat otloukánky :)  Za cenu, kterou jsem dostal je to pořádný kus hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Citovat

To je ešte starý model pred zlúčením s Invicta Watch Group. Niektoré ciferníky nemali logo korunky

diky rozumim, mam take jedny Incursore bez korunky... imho nejlepsi layout!

Upraveno uživatelem geralt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dycky Glycky 😉

Subíky jsou opravdu fajné. Mimořádná je na nich právě ta malá tloušťka - tedy na kancldivery (příjemné se to nosí, a je tam  i menší pravděpodobnost, že s nimi člověk někde zavadí) a bezkonkureční výběr barevných kombinací a cifrů, Zpracování na tu cenu velmi dobré - lícující luneta (chahá Seiko), plné dýnko, které mi na potápkách prostě nikdy nesedělo,  příjemný odpor korunky při natahování bez vůlí a obecně pěkně seřízený strojek (co jsem četl na netu do přesnosti v COSC standartu).

Já vybral tuhle limitku navíc i  kvůli použitelnému kykplopovi kterýho už bohužel potřebuji...

 

20210425_161007.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...