Jump to content
Guest maxipesfik

GLYCINE Combat SUB

Recommended Posts

Ahoj, máte to pěkné chlapi. :rolleyes:

Tyhle hodinky mne zaujaly jak designem, tak i poměrem cena / výkon. Když se Vás zeptám na dlouhodobou spokojenost, jak byste hodinky hodnotili? Myslím přesnost, kvalitu materiálů, zpracování atd..

Měl jsem Suma, což je asi  kvalitativně - cenový ekvivalent. Pouzdro samo o sobě bylo zpracované docela hezky, ale pro mne byl zklamáním nelícující index lunety a také mi nějak nepřirostly k srdci (poměrně vysoké) a v poměru k velikosti hodinek úzký tah. Absence safíru také zamrzela.  Jak byste je srovnali vy?

Ahoj, mám je jen pár měsíců. Kdybych porovnával se Seiko SKX (které mají rovněž své kouzlo), je to dle mého výrazně lépe zpracovaný kus hodinek.

Souhlasím s tím, co píše výše Kluk jako buk :

V 4. 9. 2020 v 9:32, Kluk jako buk napsal:

něco už mi rukama prošlo, a troufám si říct, že kvalitou jsou minimálně o úroveň nad Steinhartama, Seiko Turtle a podobnými.

Mám na Glyckách pouzdro z vrchu kartáčované - z boku leštěné. Kartáčovaný je také náramek - kartáčování je rozhodně lepší než na Seikách. Náramek také o stupeň jinde, ale on je také cenově o dost výše. Pěkné jsou ostré hrany na pouzdru, ostré zoubky na lunetě...  Seiko mi nechodí úplně stejně každý den. U Glycek - ETA mám tu jednu dvě vteřiny odchylky poměrně stabilní...

Ahoj, poprosim o info, mam na ashfordu vybrane dvoje glyciny, celkove kolem $600 vcetne posty. Pokud dobre pocitam, tak dph je $126 a clo cca $2 za oboje, jeste neco pripocitat-celni deklarace prepravce, plna moc, atd, nebo za cca $730 mam komplet sluzbu az do domu? Diky moc za info

Odesláno z mého ONEPLUS A6013 pomocí Tapatalk