Přejít na obsah

Christopher Ward Trident line upgrade


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já jsem jeden z mála, kterému se líbily už ty původní, i když nějaké ty chyby měly, každopádně tyto nové jsou rozhodně krokem vpřed, vypadají fakt pěkně, skoro mě až láká je zkusit...minimálně doufám, že do nich alespoň někdo z fora půjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tato modra sa paci aj mne a to dost, ale zase sa prebudila moja datumova uchylka a tento model az tak zobre o datumovku cierny podklad a biele cislo...

Byla by lepší, to je jasný, ale ani ta bílá mě neuráží..

 

Tak pár fotek už je na oficiálním fóru, kvalita ovšem ne moc dobrá, a na youtube i jedna

"heritage black bay" varianty.

Modrý vypadají fakt dobře, kruci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes běhal v UK po hodinářích a bez úspěchu. Tady v té díře, tu značku ani neznali.

Na jejich strance je jasne napsano, ze jsou mail order only :)

 

Ale mas moznost je do 60ti dni vratit, takze neni co resit... Uvazuju o tom jejich chronometru...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jeden z mála, kterému se líbily už ty původní, i když nějaké ty chyby měly, každopádně tyto nové jsou rozhodně krokem vpřed, vypadají fakt pěkně, skoro mě až láká je zkusit...minimálně doufám, že do nich alespoň někdo z fora půjde :)

pujde. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posles jim. Postovne neni zase tolik. Dily jako tah, luneta atd se daji objednat separatne...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tah možná jo, ale díly ti bohužel nepošlou. Nedávno jsem chtěl poslat lunetu a že prej to nejde. Pouze poslat hodinky k nim na výměnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po menších poštovních peripetiích hodinky konečně dorazily (aspoň už vím, že adresa se musí psát bez diakritiky :D ) a první dojmy jenom pozitivní. Oproti Štajnům O2 nebo Glycine Combat Sub v podstatě za podobnou nebo dokonce stejnou cenu jsou Tridenty o úroveň jinde. Nekecám. Naštěstí nejsou tak velký, jak jsem se bál, takže u mě zůstanou. :)

 

Přikládám pár neumětelských fotek z pod lampy, bo jsem se domů dostal až za tmy.

 

ugNk0cz.jpg

 

Cdu7FVn.jpg

 

Recenze a víc fotek snad během víkendu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...