Přejít na obsah

Pebeho galerie


pebe

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Tak jsem pořád koukal kde se co prodává, že bych jako něco se světlým cifrem, day-date, v titanu a ideálně nějaký pěkný quartz.

No tak jsem nakonec trochu slevil z nároků a když se tu mihly tyhle v inzerci, nezaváhal jsem 🙂

SNXS73 a jsou teda super, pohodlný, pěně svítí a ten světlý sunburst je na sluníčku k sežrání. Ne že by teda bylo nějak moc slunce....

P1090057.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, to je fakt, kdysi jsem nad nimi přemýšlel, když byly k mání za nízkou cenu, ale nakonec jsem si tehdy pořídil Bambína, no ale vidím, že tohle je opravdu super. A ještě když to fotí pebe. Gratuluji. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

V té bílé jim to sluší, zatím jsem je z ruky nesundal a ani to nevypadá zatím že by omrzely. Ale všichni víme jak rychle se to může změnit 🙂

 

 

 

P10000481.jpg

P10000501.jpg

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • pebe uzavřel téma
  • pebe odemknul téma

nic moc se tu neděje, pořád si jedu OWG a i když bych kolikrát i něco koupil, tak vlastně nevím co, takže vlastně asi dobrý

IMG_3356.JPG.7c034ae2c284e41de7e689ed630fbab3.JPG

 

vlastně jsem si trochu hrál s tahem, potřeboval jsem ubrat před sponou a došly odebíratelné články, naštěstí to svěrák a sikovky vyřešily 🙂

IMG_3209.JPG.7f07a7286fdfedfe8293905a882c5776.JPG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

já občas lituju, že jsem je vzal, mohl jsem být víc nespokojený a pokračovat cestou nákupů k dalším zbytečným hodinkám 🙂

ale stejně nejvíc lituju že jsem prodal tuňáky, to byla asi největší minela týhle cesty. no co už, s těmahle jsem spokojený 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...