Přejít na obsah

Pebeho galerie


pebe

Doporučené příspěvky

jen kvapénku posunout ve formátu níž a do leva a je to dokonalý! jinak nápad, světlo - skvělý!

 

jinak, abych pouze neplival, tvoje fotky tady patří k tomu, na co se tady s radotí kouknu!

 

 

nevim teda kterou fotku myslíš, jestli Igeny ve vodě nebo tu poslední v zrnkách, ale vlastně je mi to jedno :)  protože pochvala od tebe mě potěšila hodně, tvoje fotky Crepasů u tekoucí vody (na kameni) jsou super ;)

 

 

Úžasná fotka  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 

děkuju moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

nevim teda kterou fotku myslíš, jestli Igeny ve vodě nebo tu poslední v zrnkách, ale vlastně je mi to jedno :)  protože pochvala od tebe mě potěšila hodně, tvoje fotky Crepasů u tekoucí vody (na kameni) jsou super ;)

 

 

 

děkuju moc 

tu s kafem

že ciferník "míří" mírně směrem k pravému hornímu rohu, tak ve větším formátu do levého spodního bodu zlatého řezu formátu, tady v tohle formátu ale jen mírně doleva a níž, - na střed

 

každopádně dík, já žádné patent na focení nemám, všecho cpu do zlatýho řezu - žádná invence, nic, nemám na to cit nenapadá mě kompozice na první šlápnutí, ale než sem něco dám, tak přebírám, takže často nafotím i stovku fotek a ani jedna se mi nelíbí - obykle mám tak jednu použitelnou z dvaceti

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem to teda přečetl, ten zlatý řez, ale úplně moudrý z toho nejsem :)

zkusil to aspoň oříznout 

a fotka vznikla nějak takhle, ani jsem to moc neupravoval. Fotím starým Nikonem P5000, mám na něj takový nástavec a na něm akorát polarizační filtr. Přemítal jsem i o nějaké makro čočce, ale zatím jsem se nerozhoupal. Fotím do JPEGu a upravuju akorát ve FastStone prohlížeči.

 

tu s kafem

že ciferník "míří" mírně směrem k pravému hornímu rohu, tak ve větším formátu do levého spodního bodu zlatého řezu formátu, tady v tohle formátu ale jen mírně doleva a níž, - na střed

post-23099-0-87093000-1422866008_thumb.jpg

post-23099-0-07665000-1422866114_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu s kafem

že ciferník "míří" mírně směrem k pravému hornímu rohu, tak ve větším formátu do levého spodního bodu zlatého řezu formátu, tady v tohle formátu ale jen mírně doleva a níž, - na střed

 

každopádně dík, já žádné patent na focení nemám, všecho cpu do zlatýho řezu - žádná invence, nic, nemám na to cit nenapadá mě kompozice na první šlápnutí, ale než sem něco dám, tak přebírám, takže často nafotím i stovku fotek a ani jedna se mi nelíbí - obykle mám tak jednu použitelnou z dvaceti

 

ad zlatý řez, zjistil jsem, že ten můj kompaktík má tuhle blbinu na displeji, že si můžu zapnou tu třetinovou mřížku...

post-23099-0-00005000-1423040876_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

tak to mě moc těší, přidám teda i něco z té procházky

něco s drátama

post-23099-0-81998900-1425322330_thumb.jpg

a ještě dráty(od tramvaje)

post-23099-0-30209000-1425322330_thumb.jpg

schylovalo se k bouřce, i LEO expres raději odjel

post-23099-0-32458000-1425322331_thumb.jpg

a Žižka na to jen koukal

post-23099-0-85703700-1425322331_thumb.jpg

vlajka se třepotala

post-23099-0-34004400-1425322332_thumb.jpg

na Startu po dešti

post-23099-0-86377100-1425322332_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to tu pěkné, pebe. Máš už v plánu nějakou další Seiko přestavbu? :)

 

Kdepak, zatim nic předělávat asi nebudu.

Na cestě mám vintážní quartzky jen o měsíc starší než jsem já, jedny rodinné ošklivky jsou u hodináře a už asi nic moc nepotřebuju. Líbily by se mi Seiko chrona s flyback kalibrem 7016, ale to je zatím asi spíš výhledově.

Bude teď zase konečně léto, mám silniční kolo a tak bude o zábavu postaráno :)

 

a díky všem, to focení mi celkem baví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju, pořídil jsem na Ebayi starší Olympus E-P2, zatím mám ten nejlevnější objektiv Sigma 30/2.8. Sbírám odvahu koupit lepší objektivy od Olympusu (17/1.8 a 45/1.8), ale jsou to už docela pálky. Tak zatím zkouším co zvládnu s touhle výbavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...