Přejít na obsah

Pebeho galerie


pebe

Doporučené příspěvky

Velké určitě ne, třeba ty MM600 jsou ještě větší, ale díky titanu jsou nositelnější, bych řekl. Takže spíš váha na tahu, zase na gumě jsou naprosto super.

Ale nakonec bych rád něco jako byly SCVS, akorát z GS řady. 

Uvidím jak to všechno dopadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotky Petře.....Těch MM by mně osobně  bylo líto..BTW:Jak se Ti jevily oproti Sumo?...Zřejmě něco dalšího zase už plánuješ a už se těším na pokračování.....

Mimochodem ty Tvoje 5ky jsou velice elegantní a jsem nalomen - společenské oblekovky od Seika ještě nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale :) Tak to potom nechápu jak Ti ty pětky můžou připadat akorát (velikostně) asi schizofrenie :D

 

pětky jsou akorát, Emperory jsou fajn když se jde na výlet a dám si je na rukáv bundy :D

 

Super fotky Petře.....Těch MM by mně osobně  bylo líto..BTW:Jak se Ti jevily oproti Sumo?...Zřejmě něco dalšího zase už plánuješ a už se těším na pokračování.....

Mimochodem ty Tvoje 5ky jsou velice elegantní a jsem nalomen - společenské oblekovky od Seika ještě nemám.

 

Sumo se mi jeví na ruce větší, ale díky ploššímu spodku a zahnutějším nožkám jsou nižší a líp sedí na ruce. Ale MM jsou prostě celkově lepší, o tom žádná ;)

 

Jako obvykle, moc hezký fotečky.

 

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle vůbec, na svůj velký průměr mají nožky docela blízko u sebe a vespod pouzdra, takže ta guma je odtlačuje od zápěstí. Ale mám zápěstí docela ploché, na kulaté ruce budou sedět určitě super. Když jsem o víkendu šel na procházku po horách a dal si je zvenku na rukáv bundy, tak to bylo super. 

Kdybych měl tak nějak srovnat divery podle toho jak se nosily, tak by to bylo asi takhle

 

SBDN003 titan solár

SBDB001 MM600

SBBN015 tuna MM300

SKX013 malé 007

SBDC001 Sumo

SBDX001 MM300

SKX007/009/177/399 a další

SRP773 modré želvy

SBDX011 emperor Tuna

 

snad jsem na žádné nezapomněl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš fajn , nejméně nositelné hodinky na ruce :-) Je zajímavé , že SKX007 a jejich klony jsou tak nízko , ony to nejsou tak veliké časy...chápu ale , že na 16,5cm zápěstí to může být jinak a 013 jsou pohodlnější.Překvapivé je umístění MM600 a tuňáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM600 a tuňáci MM300 jsou super na nošení, hlavně rozložením váhy okolo zápěstí. SKX007 mi prostě nesedly. To mi i víc seděly na ruce nové želvy, ale ten tah na nich je strašně masivní a těžký a to už bylo moc železa na mojí ruku.

Ale jsou to všechno jen moje pocity, důležitější je osobní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...