Přejít na obsah

Pebeho galerie


pebe

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Výborné fotky těch MM, sluší jim to snad na všech fotkách co jsem zatím kdy viděl (asi fakt fotogenické hodinky) a ty jsi se toho focení zhostil opravdu skvěle, vážně paráda.

 

 

luxusní fotky těch MM

 

díky moc, fotí se fakt perfektně, jak se lesknou, tak ideálně pod podmračenou oblohou, to ty ručky a indexy vylezou úplně nádherně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stosi, se skoro 18cm zápěstím jsi úplně v klidu. 2 roky jsem si myslel že mi budou velký, mám ruku 16.5-17cm. 3 týdny zpátky jsem si je v Amsterdamu v Seiko prodejně zkusil a dělají dojem mnohem menších hodinek, nebyly na ruce vůbec velký.

 

Pebe, super fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen? Já mám 16.5cm ;)

 

stosi, se skoro 18cm zápěstím jsi úplně v klidu. 2 roky jsem si myslel že mi budou velký, mám ruku 16.5-17cm. 3 týdny zpátky jsem si je v Amsterdamu v Seiko prodejně zkusil a dělají dojem mnohem menších hodinek, nebyly na ruce vůbec velký.

 

Pebe, super fotky.

Ok, děkuji za uklidnění. Když nosím SKX007, tak mám pocit, že je to tak na hraně nositelnosti a MM mají tuším ještě o milimetr víc a na fotkách působí takovým mohutným dojmem. Budu si je muset prohlédnout osobně, protože se mi jinak strašně líbí a nějaké takové hodinky bych rád nosil.

Jinak se přidávám k chvále, nádherné fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voni ty MM fakt klamou telem,ja mam sice ruku vetsi,ale skx taky nejsou placaty hodinky.Pamatuju,jak jsem je poprve dal na ruku(skx) a vejral,jaky to jsou hovada.Ono to je fakt vo pocitu.Ty MM maj velkou auru,teda alespon pro me,kdyz se podivas,ceho je to reminescence,neni moc o cem mluvit...takhle maj podle me vypadat divery.Klidne bych si je umel predstavit bez toho naramku,jenom na gume..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...