Přejít na obsah

Pebeho galerie


pebe

Doporučené příspěvky

stosi, se skoro 18cm zápěstím jsi úplně v klidu. 2 roky jsem si myslel že mi budou velký, mám ruku 16.5-17cm. 3 týdny zpátky jsem si je v Amsterdamu v Seiko prodejně zkusil a dělají dojem mnohem menších hodinek, nebyly na ruce vůbec velký.

 

Pebe, super fotky.

 

díky moc, u tebe se chodím inspirovat ;)

 

Kazdopadne jsou to jedny z nejhezcich fotek MM,co tu jsou.

 

to snad ne, to by bylo smutné :)  pořád na těch fotkách neumim zachytit to kouzlo reality, jak se ty indexy lesknou, broušené ručky s leštěnýma okrajema a ten prapodivný hardlex, který je úplně jiný než jakýkoliv jiný hardlex na jiných Seiko co jsem kdy viděl...

 

Ok, děkuji za uklidnění. Když nosím SKX007, tak mám pocit, že je to tak na hraně nositelnosti a MM mají tuším ještě o milimetr víc a na fotkách působí takovým mohutným dojmem. Budu si je muset prohlédnout osobně, protože se mi jinak strašně líbí a nějaké takové hodinky bych rád nosil.

Jinak se přidávám k chvále, nádherné fotky.

 

Taky díky a neboj se jich. Ruku mám cca těch 165mm, tvar lovečáku o šířce cca 55mm, MM300 mají lug-to-lug(měřeno na vrtání stěžejek) cca 48mm, výška nějakých 14-15mm, tedy od SKX to o moc není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pecka fotky, fakt hodně povedené :clap: Jak tak na ně koukám, dostávám chuť si MM znovu koupit :)

 

Moc pěkné vlákno :)

 

 

Tvoje fotky mám moc rád! 

 

A to sem dost vybíravej...  :lol2:

 

i vám hoši díky za pochvaly, dám sem ještě jednu takvou, že snad nedostanu přes držku :D

 

jen bych chtěl podotknout, že vše je vyčištěno a hodinky voní po mýdle :)

post-23099-0-42885400-1433788126_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky mas paradni,u te v mliku jsem myslel ze je to dort,sorry. A na tebe me prijdou ty hodinky velke.

Děkuju, mlíko má docela ohlas. Mě to tak nějak napadlo, že by to byl pěkný kontrast černé a bílé. A kopeš mi do báboviček, MM300 mi jsou akorát :D  mám je v plánu si nadělit ke 40.narozeninám ;)  to už budu dospělej, snad..

 

Po čase opět zde! Musím říct, že máš opravdu krásný fotky! Jen tak dále!

děkuju pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První poznatek je překvapivý, Tuňáky jsou lehčí. I přes na pohled masivnější pouzdro, širší tah (22-18mm, MM300 mají 20-18mm).

Pocity na ruce jsou nejednoznačné. Tuňáky bych řekl sedí blíže k ruce, pocitově vypadají plošší, ve skutečnosti budou mít cca 15mm až po vršek klenutého Hardlexu(měřeno pravítkem). Zase jsou ale širší (cca 47mm vs 44mm u MM300). Ale protože jsou nožky schované, lug-to-lug mají pouhých 42mm(měřím to pravítkem na dírky pro stěžejky) oproti MM300 které mají 48mm. Zase MM300 jsou víc leštěnky, hlavně díky leštěným okrajům ruček a indexů, to Tuňáky tolik odlesků nehází. A taky mi přijde u MM300 díky tomu trošičku lepší čitelnost.

No je to takové zmatené, uznávám :)

post-23099-0-10390600-1434093220_thumb.jpg

post-23099-0-41850500-1434093220_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...