Přejít na obsah

Hodinky evropské výroby do 6k?


Doporučené příspěvky

user47: Hlavně se mi to s tím kovovým tahem ani nelíbí a nesnesu to na ruce. Mám na aktuálních hodinkách takový ten jemný pletený kovový pásek...to sice celkem šlo, ale hnedka se ošoupal a ještě z něj začaly trčet ty kovová vlákna. Hrozné.

Přemýšlím o výměně za kožený už dělší dobu, ale jak na to koukám, kdoví, jestli to půjde (je tam takový podivný mechanizmus a pásek je jakoby pod korunkou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://goldenbijoux.com/8530-thickbox_default/montre-homme-certus-616277.jpg

 

Můj mobil to moc nezvládá vyfotit, takže jsem našel na netu...bohužel dost omezený výběr fotek. Ale určitě jsi tenhle typ pásků viděl, mechanismus je to všude stejný, myslím.

Upraveno uživatelem mismas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zarkow: nezlobím:)

 

mismas: Tohle jsou SGEG05. Jinak je zajímavá i verze SGEG03 s modrým cifrem. Ale jsou to vyloženě levný hodinky, do šestky půjde asi sehnat i něco zajímavějšího.

Pokud jsi student, myslím že ušetření rozpočtu není úplně k zahození a rozhodně se s těma hodinkama nebudeš muset za nic stydět, i když to nejsou bondovky. Do začátku pohoda a časem se můžeš posunout. Ono i u hodinek je to podobné jako u hifi, že od určité hranice malé zlepšení není úměrné vynaloženým prostředkům :-) Samozřejmě pokud jsi fanda a máš na to finančně, je to jinačí situace

 

user47: Hlavně se mi to s tím kovovým tahem ani nelíbí a nesnesu to na ruce. Mám na aktuálních hodinkách takový ten jemný pletený kovový pásek...to sice celkem šlo, ale hnedka se ošoupal a ještě z něj začaly trčet ty kovová vlákna. Hrozné.

Přemýšlím o výměně za kožený už dělší dobu, ale jak na to koukám, kdoví, jestli to půjde (je tam takový podivný mechanizmus a pásek je jakoby pod korunkou).

Nemusíš nutně vybíraz hodinky pouze na řemenu, pokud tah bude mít standartní uchycení, za řemen jej lehce vyměníš. Stejně větsinou originál řemeny u levných hodinek za moc nestojí, takže si můžeš vybrat či nechat ušít něco na míru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli to není mimo mísu, ale kupoval jsem tchánovi mého známého Swis Military by Chrono. Měli rozpočet na cca 4 500,-, nevěděli co, koukali na nějaký Boss a podobný nesmysly. Nebyl čas a poměr cena výkon (v rámci jednoho obchoďáku) nakonec splnily tyto - se safírem. Samozřejmě quartz, cena kolem 4 000,- (foto v rychlosti mobilem).

 

 

post-36533-0-68092000-1422057954_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší ale na tom výběru je to, že když už se mi něco líbí a nadchnu se pro to...zjistím, že horunka je široká téměř 5 cm a hned jde vše do kytek :D

 

Mám moc tenkou ruku a na to výrobci pánských hodin zase tolik nemyslí :D Měl bych přibrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...