Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Senkju bójs. Jinak jestli dobře počítám tak spolu za pár dní oslavíme čtvrt roku (teď myslím Bambína) a v podstatě nemám co bych jim vytknul. Dokud se člověk nepotřebuje pokochat (případně zjistit kolik je hodin), tak o nich prakticky neví a hlavně pak není potřeba pokaždé rvát zpátky pod manžetu vepřovou konzervu. Prostě cajk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mav.

Nevím, zas tak dlouho jsem nehledal.

Cena takto nanečisto nevypadá zle (202 CAD * 18,723 = 3 782 CZK), nevím ale co s tím udělá poštovné, clo a DPH.

Třeba se do 5K vejdeš a to není tak zlé, nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidláčku přidej sem nějaké pěkné fotky tvých bambin ;)

 

Přišel jsem dnes pozdě domů a už nestihl denní světlo, takže jen dvě shitózní indoor mobilovky. Zkusím něco lepšího nafotit jak bude chvíle a dám to sem. Jsou na dámské ruce, poprosil jsem přítelkyni...  :photo:

Filtr

post-32970-0-25940000-1468439691_thumb.jpg

Nefiltr

post-32970-0-11876200-1468439714_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. To denní světlo jim jistě prospěje. Jak jsi spokojený? Nosíš třeba týden nebo příležitostně?

 

No, právě že nenosím skoro vůbec. Hrozně jsem se do nich zbláznil, koupil je, pár dní je nosil a teď už se jen válí v hodinkovnici a na ruku se prakticky nedostanou. Jsou nádherný, ale zkrátka teď furt jedu v SKX. I když jsem je hodil na perlon, pořád to jsou spíš oblekovky a k mému každodennímu stylu oblékání (trhan s trikem a kraťasama) se moc nehodí. Košili na sobě mám párkrát v roce. Takže občas mám takové puzení, zda je neposlat dál, ale nevím, jestli by mi to nebylo pak zase líto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem totalne propadl orientalismu, za 2 masice kupuju uz 3 orienty. Ted zrovna cekam na Bambino Version 2, s cernym cifrem FER2400DB0...
Nicmene, jak tu koukam, tak ty s bilym cifrem a modrymi rucickami jsou taky famozni...  to je strasny, ja si snad budu muset poridit i ty... Nevim kdy tohle skonci, ale asi nutne musim vydelat majland, poridit si nejake definitivky a na vse se tu vyprdnout... :D
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...