Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

Ale oni je docela prodávají Poláci, nedaly by se nakoupit od nich a v případě neúspěchu je vrátit? 

 

https://zegarownia.pl/zegarek-damski-orient-classic-automatic-ra-ac0008s10b

https://zegarownia.pl/zegarek-damski-orient-classic-automatic-ra-ac0009s10b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ti Poláci to je dobrý nápad! Jenom aby to nedopadlo jako v reklamě od T-mobilu (dělám si legraci). Ještě si musím nechat projít hlavou, jestli raději nejít do creationwatches Sice nejdou vrátit, ale zase stojí polovinu (i s případným DPH)  :rolleyes:

 

Ten 17 mm lug width mi nevadí. Moje kuří zápěstí to zvládne a na strapshopu (nebo při nejhorším ebay) se vždy něco najde  :)

 

Dám vědět jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katko, dik za info. Uz si nektere informace vybavuju, ze jsi vlastne psala. Holt nemam vse v hlave :)

 

Polaci prodavaj Orienty dost i pres ebay. Ja bych to mozna radsi vzal pres ne kvuli tomu vraceni. Ve zdejsim prodeji 36mm a 17mm remen muze byt problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nevím, jak to Poláci s vracením mají. Informovala jsem se jenom na jednom webu na možnosti placení - to prý jenom převodem na účet (no PayPal).

Na těch odkazech, které jsem postovala, je "Darmowy zwrot aż do 100 dni", takže jsou na to připravení, jen by se muselo prozkoumat, jestli by do toho zahrnuli i Čechy. Ale říkala jsem si, že když jsou v Unii, tak by to snad mohlo klapnout...

 

Co se týká těch rozměrů, tak mi nešlo jenom o to, že 17 mm nejsou standardní. Pro mě je ideální šířka řemenu D/2. Tedy pouzdro děleno dvěma. Pokud má řemen víc jak polovinu (to je hromada hodinek), tak OK, ale pokud má míň, tak mi to evokuje spíš rozměry dámských modelů. Ale zas na druhou stranu o 1 mm méně než těch ideálních 18 třeba v reálu ani nepůjdou zaznamenat. 

Upraveno uživatelem KatkaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já asi takovýhle dojem vzbuzuje všude. Asi je to tím, že tak všude krafám do všeho. 

Ale už jsem dostala pozvánku na Seiko sraz (nevlastním žádné Seiko, jenom jsem párkrát přispěla) a dostala dotaz, jestli bych neodprodala Sevenfriday (nevlastním žádné, jenom jsem přispěla obrázkem do diskuse o řemenech). 

:) 

 

Katko, dik za info. Uz si nektere informace vybavuju, ze jsi vlastne psala. Holt nemam vse v hlave :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátit by je určitě mělo jít  :)

 

Ta šířka D/2 je zajímavá. I když u mě to asi tak nefunguje. Mám seiko pětky s průměrem 37 mm, řemen 18 mm a velikostně sedí fakt hezky. Naopak když jsem měl Dan Henry ve velikosti 40 mm a k tomu byl řemen 22 mm, tak mi to přišlo za moc. Asi to má každý jinak. Spíše by mě u 17 mm štval omezený výběr řemenů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já asi takovýhle dojem vzbuzuje všude. Asi je to tím, že tak všude krafám do všeho.

Ale už jsem dostala pozvánku na Seiko sraz (nevlastním žádné Seiko, jenom jsem párkrát přispěla) a dostala dotaz, jestli bych neodprodala Sevenfriday (nevlastním žádné, jenom jsem přispěla obrázkem do diskuse o řemenech).

:)

To je zajimava strategie. Zkusim napsat neco do vlakna PP. Treba tak konecne vyzkousim nejake Calatravy nazivo ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

 

 

Maďar měl pěkný ceny, jedny Orienty jsem od něho bral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj Bambinisti, máte nějaký tip na řemen k V2 (krémový ciferník, modré ručky). Jde mi hlavně o šířku, protože ty 21mm nikde moc nejsou a vnitřně se nemůžu rozhodnout jestli narvat 22 a nebo se smířit s mezerou u 20. Inklinuju k hnědé barvě (tan, koňak), ale jakýkoliv tip uvítám. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...