Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

Venceremos1

jdeš s cenou Bambin v prodejním vlákně silně dolů, co je příčinou, prachy za každou cenu?

To ty hodinky devalvuje, není to dobrý tah, přeci si je mohl vrátit nenošené za plnou cenu - nebo ne?

Díky za info.

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Venceremos1

jdeš s cenou Bambin v prodejním vlákně silně dolů, co je příčinou, prachy za každou cenu?

To ty hodinky devalvuje, není to dobrý tah, přeci si je mohl vrátit nenošené za plnou cenu - nebo ne?

Díky za info.

:notworthy:

 

Ahoj. Asi nie som dobrý obchodník... poznáš to. Chceš mať niečo super a dokonalé a nemáš čas behať po značkovom obchode kde si všetky tie modely vyskúšaš... tak objednáš a keď sadnú necháš si ich (po posledné 3 mesiace som si objednas asi 15 hodiniek a nechal som si asi polku) a keď nie, predáš ich. Možno sa ti zdá že pod cenu. Niekedy ano, niekedy nákup. Nerobím to pre zisk ale nechcem ísť do mínusu v celkovom súčte. Jednoducho, živia ma iné veci a toto je rozmar :-D Koniec koncov bavíme sa v rozsahu minimálnych cien hodiniek. Momentálne fičím na Japoncoch Seiko, Orient... Nie je to ekonomicky náročné. Asi ma zasiahol Chronomundus... či ako to voláte v ČR :-D Tá cena je asi fakt hodne podsadená, a aj tak nik nekúpil.... nepochopíš :-D Človek dotuje de facto a oni nič :-DDDDD A to som si práve objednal a zaplatil Orient King Diver ale uznaj, tie som nemal kde v retro verzii vyskúšať :-) Takže pokus omyl :-DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, dobrá. Ale pokud jsem se dostal do podobné situace, tak jsem si nějaký nepotřebný model raději ponechal, hodilo se to jako případný dar v příbuzenstvu nebo kus na lepší časy. jak se říká, nového není nikdy dost. Ale fajn, není problém.   :notworthy:  :cheers:

Díky za objasnění případu.

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej to má prostě jinak. Já to mám třeba hodně podobně, jako Venceremos1, tzn. co vím, že prostě neunosím, jde pryč. Bez slitování. Taky kolikrát pod cenou. A co- mě to nezabije ( nejsou to nevím jak drahý hodinky) a někomu to naopak udělá radost, páč třeba přesně todle chtěl a bude mu to sloužit. A já budu mít třeba zas o něco lepší pocit. Zkrátka ne vždy je všechno o penězích. Aby se mi to válelo doma po šuplících a různě poschovávaný, to nemá smysl, od toho mám jiný tikostroje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jo, sám uznávám, že radost, když mi přijdou fungl nové hodinky,

je potřeba druhému a dalšímu  majiteli vynahradit tím, že "udělali terno".

A ježto se pohybuji docela u dna, kde cena hodinek se

často rovná mezi-upovému rozdílu ceny u TAG Heuerů (které se mi navíc 

nelíbí) či Breitlingů (ty už se mi vůbec nelíbí ;o) a podobných značek,

tak vlastně o nic nejde.

Peníze, které jsem směnil za hodinky, už jsou jednou pryč, a pokud ty hodinky mají ležet,

a nemají naději na velké zhodnocení časem, tak jakékoli peníze za ně získané jsou v podstatě plus.

 

To jen tak mezi chlapama, kdyby tak manželka věděla, ta by mi dala že "o nic nejde" ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já si asi budu muset jednou provždy zakázat koukání se na Bambína, zvlášť v podání těhletěh Andyho. Ten dokonalej bílej ciferník s těma stříbrnejma indexama a ručičkama, to vše v kombinaci koženýho náramku v tmavě hnědé barvě cognac, nebo brandy, nebo tabák, nebo jak se tomu říká...těm prostě NENÍ co vytknout, sou úžasný! Je zajímavý, jak v jednoduchosti ( a v klasice ) jaká je síla, tam je prostě všechno! Když se na to tady tak koukám, mám sto chutí všecko prodat a koupit si přesně takový jedny Bambína a můžou mi všichni vlízt na záda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to se da rict kratce jen: Amen!

Kdyz bych se chtel rozepsat, tak reknu: tahle nadcasova klasika je proste k neokoukani. Obcas clovek muze chtit nejake vystrelky, ale pak je vzdy rad, kdyz se muze vratit k necemu jednoduchemu a funkcnimu. Pokud bych chtel neco vytykat, tak by to byl rozmer hodinek. Preferoval bych rozmezi 36-38mm. Bambina jsou 40,5mm, ale zase to z nich dela moderni oblekovky. Dal bych vytknul sirku remene. Roztec je 21mm, na to se remeny shani troslu hur. Remen se ke spone extra moc nezuzuje, coz je taky skoda. Navic je teda dost tuhej, ale zase musim rict, ze kdyz si ho clovek “zlomi” na spravnych mistech, tak potom hodinky dobre sedi na ruce.
To ale vylozene vypichuju uz jen mousky. Zpracovani hodinek je za ty prachy famozni.

Prvni moje Bambina byly verze 2 s rimskyma cislama. Za sebe musim rict, ze ty mely taky neco do sebe a mozna bych v konecnem dusledku rekl, ze byly vic smrncovni. Koketuju s myslenkou poridit je tentokrat ve verzi s rose gold indexy a ruckama. Dalsi verze bambin me uz tak moc nebraly. Mozna ta posledni varianta, co se dela uz i ve 36mm, ta by taky stala za vyzkouseni, i kdyz je tusim vedena jako damsky model...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak na ty Andyho dvojky s římskýma číslama si pamatuju dost dobře. Aron je tu hrnul v takové kadenci, že sem si ty bambína nakonec objednal taky. A jsem za to rád, bo to zpracování je fakt supr a ke všemu mám teď stejný model s oficiálním ambasadorem značky, takže za mě cajk a děkuju pěkně. 

IMG_2845.thumb.JPG.3c9848b7a31b75c2242c25d25d592a40.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Asi vas nastvu, ale me tyhle Bambina pripadaj strasne moc usedly, dedkovsky, vlastne strasne nudny. Sice maji prakticky vsechno, co maji mit, vcetne cenovky.  A taky jsem o nich nekolikrat uvazoval, a za tech par penez by nebyl problem je kdykoliv koupit. Ale co takovehle hodinky vyjadruji? Fakt uplne nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro,

někdy to je jako listovat si v Playboyi. Kdekterá tam vyfocená
má krásný ciferník a ručičky a další příslušenství, radost pohledět...
Ale že bych to chtěl mít doma, to nemohu říct ;o)

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]morbo [/mention] Mas vybornej vkus, bro ;)
[mention]Ondra [/mention] mas tu par stranek plne duvodu co dela Bambina super hodinkam, vcetne fotek. Pokud te to dosud neprevedcilo, asi nemam ambice to do tebe vic tlacit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá se to dělat, lozit do fóra s hodinkami, které mne nezaujaly, a tam na ně plivat. Ale tak to není. Říkal jsem si, že na tom něco bude, když je chlapi tak chválí a obdivují. A jiskra holt nepřeskočila. Ale to není vinou hodinek samotných, je to o kompatibilitě. Podobně to mám s modrým portugalem. Snažil jsem se opakovaně a nezašmakoval nikdy ;o) A když jsem narazil na druhého bezvěrce, odvážně jsem se připojil...

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Z my strany to neni nejakej flame. Pro chlapa, kterymu je rekneme 65, bych rekl, ze dobry, k flanelce, manzestrakum atd. Ale co vyjadruji u cloveka, kterymu je treba 25 - 45? Berte to jako recnickou otazku. Je to otazka vkusu a ten mame kazdy jiny. Hodinkam mir 😉🤫

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...