Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Ahoj, tak se taky hlasim do klubu.

V4 blue sunburst dial. Rozhodoval jsem se jeste mezi sedou verzi s rosegold indexama a hnedym reminkem, ale ta se nedala sehnat za rozumnou cenu (pod 130 usd). Kupovano na skywatches se vsim vsudy za 14 dni doma. Prvni dojmy sou proste neskutecny.

Foto zatim rychla mobilovka, snad bude cas nafotit poradne jednou.

 

post-55042-0-88477900-1516308223_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak se taky hlasim do klubu.

V4 blue sunburst dial. Rozhodoval jsem se jeste mezi sedou verzi s rosegold indexama a hnedym reminkem, ale ta se nedala sehnat za rozumnou cenu (pod 130 usd). Kupovano na skywatches se vsim vsudy za 14 dni doma. Prvni dojmy sou proste neskutecny.

Foto zatim rychla mobilovka, snad bude cas nafotit poradne jednou.

 

 

Ahoj kolego,

tak i tady ještě jenou gratulace - fotka skvělá a hodinky ještě lepší... :) A dneska ráno na developmentu vypadaly na ruce výtečně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to teda přímo Bambina, ale vypadá to, že mají stejný parametry (jen průhled na strojek). Já o nich teda nevěděl a líbí se mi moc... škoda jen, že nejsou bez data a ve víc oblekový velikosti, třeba 38...

attachicon.gifRA-AP0003S-b_690x460.jpg

attachicon.gifRA-AP0005B-b_690x460.jpg

attachicon.gifRA-AP0002S-d_690x460.jpg

Tak ty jsou dokonalé.

Vintážní nebo retro style oblekovky s mimostředkou, to je moje. Ten bombírovaný ciferník, plastické indexy a číslice, správná délka ruček, co víc si přát? To se povedlo.

Kdybych neměl traktory, jdu je objednat.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem včera. doručení do ČR myslím 16 USD pokud se nejedná o nějakou extra rychlou variantu. Za to, že jim dáte svůj email pro zasílání novinek, tak nabízí 5% slevu na první nákup i na zlevněné zboží. To mi přijde jako super nabídka.

 

Budu informovat kdy mi ty "mimina" přijdou. :) Slintal jsem tady na ně dva roky. :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...