Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Přivítejme nové členy Bambino Family - tentokrát Open Heart Collection - https://www.ablogtowatch.com/orient-bambino-open-heart/.

 

Speciální Open Heart kalibr (F6T22), bez datové komplikace, ručičky a indexy z v4, stylová cibulová korunka z v2 a pochopitelně průhled na strojek. Pouzdro, jeho velikost a typické klenuté sklíčko je myslím stejné jako u předchozí verze.

 

Jak se Vám líbí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to teda přímo Bambina, ale vypadá to, že mají stejný parametry (jen průhled na strojek). Já o nich teda nevěděl a líbí se mi moc... škoda jen, že nejsou bez data a ve víc oblekový velikosti, třeba 38...

RA-AP0003S-b_690x460.jpg

RA-AP0005B-b_690x460.jpg

RA-AP0002S-d_690x460.jpg

Ted jsem na ne narazil. Na prvni pohled vypadaji skvele! Za sebe bych mel presto dve pripominky: 1) logo (mohli dat nejake retro) 2) velikost (idealni by byla 38 mm). Ale i tak skvelej pocin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosba, hledám hodinky k rejnokovi a možná volba jsou i ORIENT  Bambino  2nd Generation Version 2 (FAC00009W0), nevím jen zda bílá nebo krémová verze.

Kdyby majitel hodinek z Prahy byl tak laskav a ukázal mi je, abych mohl řemen jen přiložit a zjistit zda je volba dobrá, udělá mi radost.

 

Pivo v Lokále jde za mnou. 

 

post-41393-0-51757200-1519650101_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezousi, ja ty hodinky znam a za me rikam ne. Maji zajimavej a pomerne "busy" cifernik (dve stupnice, rimska cisla), kterej tim remenem zabijes. Pokud se ti libi bambina, tak bych volil prvni nebo treti generaci v bile. To jsou jednoduche hodinky, ktere tim remenem podtrhnes. Taky vem v uvahu, ze bambina maji roztec 21mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem "Bambinářům", z jiného vlákna jsem byl na oblekovky nasměrován sem, za což moc děkuji. Původně jsem o nich jen uvažoval, nyní jsem po pročtení vašeho vlákna zde, na 99% už rozhodnutý právě pro Bambina.

- vzhledem k velikosti zápěstí 17cm budu asi odkázán na verzi v1-v3, souhlasíte?

- porozuměl jsem správně, že hacking mají všechny 2. generace?

- primárně si kupuju hodinky na občasné kongresy, společenské akce... jinak pracuji v nemocnici v bílém - myslíte, že bude možné nosit i tak nebo budou působit moc

  retro?

- jen mě štve, že z longislandwatches mi napsali, že do ČR, respektive do EU nezasílají :(

Moc díky za odpověd, radu a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velikost pouzdra ti na 17cm bude sedet v pohode. Pokud vim, tak vsechny druhe generace maji stejny strojek s hackingem a manualnim natahem.

Retro urcite nebudes. Zalezi jakou verzi zvolis. Klasicke v1 se hodi k cemukoliv, v2 s rimskyma cislama pusobi vic klasicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nepotřebuju další hodinky. Nemám rád datum na hodinkách. Nemám rád bílý ciferníky. Nemám rád kožený pásky. Nelíbí se mi jméno. Nelíbí se mi logo. Dyť ani nejsou pořádně vodotěsný! Ne, fakt ne. Nebudu se na ně ani koukat na netu. Ani si o nich číst. 

 

No, a takhle to dopadlo! 

 

Fakt jsem to tak nechtěl. Přísahám!

post-39813-0-46300100-1523476507_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...