Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na ty hodinky je potřeba se kouknout komplexně i s ohledem na určení. Je to jednoduchý minimalistický dizajn. Jsou to oblekovky s pěkným sunburstem a tím zaujmou. Pohled na ně bývá letmý za účelem zjištění jestli je celá nebo za pět půl. Mezitím vynořením z rukávu saka jen tak bliknou a hned mizí zpět v úkrytu rukávu. Jen tak, aby na sebe chviličku upoutaly pozornost a nechali pracovat fantazii okolí. Já myslím, že tak je to správně, tak to má být, aby ta řada bambin byla něčím jiná.

Na poprve jsem je zaškatulkoval, jako odpad, ale po shlédnutí reálných fotek na ruce jsem sakra otočil. 

Borisslos, máš to dobrý a já nejsem ten, kdo by měl chuť pochválit za každou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblek nosím jen výjimečně, ale nebraním mně to v tom, že kdykoliv kdy mám na Bambina chuť tak je nahodím a neřeším co mám zrovna na sobě :)

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Taky je občas vyvětrám a to i bez obleku. Navíc díky tomu svému pouzdru se hezky v klidu samy schovají pod manžetu a není třeba to "hlídat".

Jen ty ručky, ty ručky. Mohli je trošku natáhnout, to je prostě fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Taky je občas vyvětrám a to i bez obleku. Navíc díky tomu svému pouzdru se hezky v klidu samy schovají pod manžetu a není třeba to "hlídat".

Jen ty ručky, ty ručky. Mohli je trošku natáhnout, to je prostě fakt.

 

Jak jsem už psal né všechny Bambina mají krátké ručky, například ty moje - http://www.azwatch.cz/hodinky/or460-orient-bambino-mod-fac00009n0 mají ručky akorát! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už psal né všechny Bambina mají krátké ručky, například ty moje - http://www.azwatch.cz/hodinky/or460-orient-bambino-mod-fac00009n0 mají ručky akorát! :)

Jenomže tyto jednoduché, krátké rafičky V3 ladí s kompozicí ciferníku a celkovým záměrem - vyzněním. Vždyť si zkus představit protažení těch pravítek k obvodu a přidat tam všechno, co koho napadne užitečného. Pejsek s kočičkou taky vařili dort s dobrými úmysly.

 

Ad přesný čas. Přesný čas chceme, aby nám to ukazovalo, ale při jeho odečtu ve většině situací jde o mechanické mimoděk mrknutí, kdy vzápětí nejsme schopni říct, kolik bylo na ciferníku nebo se díváme kolik nám zbývá k nějaké události (ještě půl hodiny, 20 minut, 10 minut a 3 minuty). Pokud mi na něčem záleží, tak jsem tam s předstihem bez ohledu na přesnost časomíry.

 

Jen jsem chtěl říct, že požadavek na přesné odčítání času se v praxi nevyužívá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když porovnávám Seiko coctail time a Orient Bambino, tak se nemůžu zbavit dojmu, že Bambina mají lepší tvar pouzdra, tak nějak propracovanější, elegantnější, jemnější

A přitom jsou to skoro stejné hodinky.

 

Vidí to tak taky někdo nebo si něco sugeruju? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...