Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trochu jsem počítala, jen tak od boku. 

L2L mi vychází na 41,8 mm, šířka zápětí na cca 49,98 mm. 

Takovou šířku zápěstí - cca 5 cm - mám já. Obvod cca 15,5-16 cm.  

Akorát já asi nemám lovečák a on má kdo ví co. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy

no já tedy v těhle Bambinách "poběda" nevidím nic sympatického, mi to je proti srsti, navíc jak tam vykouzlili datumovku vedle trojky, fakt neberu. Mi to celé evokuje stroj na 15j. Sorryjako.  :photo:  :photo:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu datumku jsem jim vycital uz na zacatku, ta je tam trosku nasilne. Kvituju ale, ze neusekli trojku. No a druha vec je velikost. 40,5mm na tenhle typ hodinek mi prijde dost. 38mm max. Videl jsem je nazivo a libi se mi. V hodinkovnici je ale nemam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, mohly by být o fous menší, datum obecně nemám rád a tady by opravdu nemuselo být, bambina jsem navíc ani nechtěl, ze začátku jsem na ně i špatně viděl ...  veikost je i na mou špejli skoro optimální, datum mi nakonec vůbec nevadí a s tímhle ciferníkem a malou vteřinovkou jsou to za mě nejhezčí bambina :)

post-53232-0-39352600-1560447395_thumb.jpg

post-53232-0-69105200-1560447405_thumb.jpg

Upraveno uživatelem chloupek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

dnes byl dobrý den na test origo orient řemínku "genuine leather". Bambina na slunci fantastický, řemínek ... no ne že bych "něco" nečekal, ale že až tak :eek: , ruka pod řemínkem byla rovnoměrně hnědá a musel jsem to drhnout kartáčem ... to mám za to, že jsem tomu nevěřil :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cely vikend byly na ruce, tak sem prihodim jednu fotku.. S odstupem casu musim konstatovat, ze tech 40mm je proste moc, to je snad jedina chyba techto jinak vybornych hodinek.. Za par penez hodne muziky. Ten material cifru vypada sice lacine, hodinky chrasti, ale to vlastne vubec nevadi. Ideal u nich vidim tak 38mm, pro uzsi zapesti klidne mene.. Ted koukam, ze vysla varianta s prumerem 36mm.. Rozhodne palec nahoru.

 

IMG_E2652_2.jpg?ver=0   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám agresivější chemii a bylo hodně teplo, ale stejně ... sundal jsem to hned, jak jsem si všiml a neměl jsem možnost nafotit to v tu chvíli, barva nebo co to je byla na bocích zápěstí, kde se řemen opírá o ruku, tohle se mi zatím nestalo ani u mavexu, ale zase na druhou stranu u tisellu jsem řemen sundal hned, protože smrděl nějakou chemií, takže orient je na tom pořád výrazně lépe :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...