Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

Je fakt, ze ta kremova vypada jako vintage, je zajimava, ale vzal bych asi bilou, je tam lepsi odecitatelnost imho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bambina jsou strasne zvlastni model. Kdyz je clovek vidi poprve v realu, tak si rika, ze krasy zrovna moc nepobraly. Pak je da na ruku, kouka na ne zleva zprava, hm, hm, to by i celkem slo. Kdyz vydrzi na ruce 24h, tak je pak clovek chycen do pasti. Jelikoz to nejsou moje hodinky (ty kremove) a jsou uplne nove a nenosene, neodvazil jsem se je dat ani na ruku. Kdyz se koukam na ty fotky, tak vede asi kremovej cifernik, protoze ty hodinky dela zajimavejsi. V realu ale zatim kapku vede bilej cifernik, protoze mi prijde vic univerzalnejsi a hlavne, mam je nanoseny. Co me ale u bambin dostava, tak je kvalita zpracovani. Tohle je jedno z nejlepsich value for money, co jsem zatim videl. Remen sice neni nic extra, ale kupodivu vubec nemam potrebu ho menit. K tem hodinkam proste sedi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím poměrem cena výkon máš naprostou pravdu. Co mám Curatory, ani mě moc nemrzí, že na lepší hodinky teď prostě nemám a hned tak nebudu mít rozpočet. Hodně se mi líbí Mido Multifort, ale stojí 4 x tolik, než mě vyšly Curatory. A zda nabízí 4 x víc jsi nejsem moc jistý...  Ale berte mě s rezervou, protože v mém případě je to hlavně o finančních možnostech. Jinak bych měl asi "roupy" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To vypada teda zajimave. Predpokladam, ze ty klikyhaky znamenaji cisla. Diky za post!

 

Áno, sú to čísla. Nápis je "Pratéd Thai", čo v thajčine znamená Thajsko. Nemusia oddeľovať slová, preto je nápis v kuse (posledné tri písmená sú Thai).

 

edit: stále sa dajú kúpiť, aktuálna cena cca 180,- EUR

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, sú to čísla. Nápis je "Pratéd Thai", čo v thajčine znamená Thajsko. Nemusia oddeľovať slová, preto je nápis v kuse (posledné tri písmená sú Thai).

 

edit: stále sa dajú kúpiť, aktuálna cena cca 180,- EUR

No, i kdyz ta cena neni spatna a je to limitka, tak zas tak moc po nich netouzim, abych pro ne bezel :-) Ty napisy a ta cisla mi tam dost tu cistotu ciferniku rusi. Vubec jsem ale netusil, ze i Bambina maji svoje limitky, takze jeste jednou dik za post.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, i kdyz ta cena neni spatna a je to limitka, tak zas tak moc po nich netouzim, abych pro ne bezel :-) Ty napisy a ta cisla mi tam dost tu cistotu ciferniku rusi. Vubec jsem ale netusil, ze i Bambina maji svoje limitky, takze jeste jednou dik za post.

 

Veď ja som to nepísal preto, aby si si ich utekal kúpiť :). Iba som sa snažil poskytnúť komplet info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len doplním zoznam zo začiatku vlákna o 730-kusové thajské limitky FER2400FW, FER2400GW, FER2400HB, FER2400HW0. Fotky v danom poradí (nič moc, ale nechcelo sa mi hľadať lepšie :)).

 

attachicon.gifFER2400FW.jpg attachicon.gifFER2400GW.jpg attachicon.gifFER2400HB.jpg attachicon.gifFER2400HW0.jpg

je to docela roztomilé, proč ne..., 12 připomíná - Kočky se mrouskají  :photo:  :notworthy: 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Trošku tady oživím vlákno. Fotky jsou to sice staršího data, ale trošku jsem je zkolážoval. Chvilku na ruce nebyly, ale od pondělí zase vyrazí se mnou do práce...

post-5997-0-92214900-1431801820_thumb.jpg

 

Další majitelé, přihoďte taky Vaše fota ;-)

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena to je krasna, kdyz si vezmu, ze jsem ty svoje kupoval za nejakych 215USD... Ale tehdy to byla jedinna moznost, jak vzit verzi s bilym cifrem, co mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak panove, dobra tedy. Kdyz jsem to tu nerozproudil kolazi starych fotek, tak pridam neco ze dneska.

 

Byly to ted opravdu narocne dva tydny a nejlepsi, co clovek muze udelat v patek vecer po praci, je vycistit si hlavu dlouhou prochazkou. Vzal jsem to domu z prace oklikou pres Central Park a udelal par fotek jen tak narychlo mobilem.

 

Z bileho ciferniku kremovy snadno a rychle:

post-5997-0-30952300-1432343028_thumb.jpg

 

Mam proklate dlouhe nohy :-)

post-5997-0-83739300-1432343043_thumb.jpg

 

A taky chlupate ruce :-D

post-5997-0-88691200-1432343051_thumb.jpg

 

Zde se projevuje univerzalnost bambin. Hodi se pro kazdou prilezitost.

post-5997-0-02387100-1432343061_thumb.jpg

 

A taaaamhle je... mrakodrap.

post-5997-0-84957200-1432343070_thumb.jpg

 

Modre rucicky me dostanou vzdy a vsude

post-5997-0-33301200-1432343082_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...