Přejít na obsah

Orient Bambino - informace, modely, zkušenosti


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
V 1. 2. 2019 v 22:07, KatkaB napsal:

Koktejlky mají přeci taky klenuté sklíčko, v tom to nebude. Podezřívám spíš ty nožičky, Bambina je mají trošku štíhlejší a zahnutější, Ale chápu. 

 

post-40502-0-27427500-1549055108_thumb.jpg

Můžu se zeptat, ty bambina maj original pásek? Nebo je dokupovaný díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Moje příští hodinky budou Bambina ve verzi V3, v tom už mám jasno. Ale bílý nebo šedý cifr, to je, oč tu běží.  K obleku nebudou, spíš košile bez kravaty, sako, džíny. Zatím mírně vede bílá varianta - rozmluvíte mi to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc bychom ti meli rozmlouvat bambina? To nedava smysl.
Co bych ti zkusil rozmluvit je V3.
Pokud netrpis zasadni averzi proti rimskym cislum, tak V2 je nejvic nejlepsi verze ze vsech. Netrpi na kratke rucky a paradoxne to nejsou zas az takove oblekovky, ale klidne zastanou i praci univerzalek.
Kazdopadne svetlou barvu cifru bych volil vzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod vlivem sedmičky letošního mladého vína jsem to asi napsal nepřesně. V3 je přesně to, co chci, ta technicistní strohost mi sedí víc než barokní V2. Krátká mi přijde jen hodinová ručka a to překousnu.  Nemůžu se ale definitivně rozhodnout ohledně barvy cifru - bílá a šedá jsou ve finále,  ale kterou? Intuitivně mně to táhne k bílé, ale potřebuju si to asi potvrdit 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bajsy napsal:

Pod vlivem sedmičky letošního mladého vína jsem to asi napsal nepřesně. V3 je přesně to, co chci, ta technicistní strohost mi sedí víc než barokní V2. Krátká mi přijde jen hodinová ručka a to překousnu.  Nemůžu se ale definitivně rozhodnout ohledně barvy cifru - bílá a šedá jsou ve finále,  ale kterou? Intuitivně mně to táhne k bílé, ale potřebuju si to asi potvrdit 😉

Drž se intuice 😉 Se svým jednoduchým designem jsou V3 v šedé barvě opravdu až moc nenápadné.

Taky by Tě u šedé mohla mrzet odlišná barva cifru a datového věnce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...