Přejít na obsah

Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

tiež som ich mal nejaku dobu zdali sa mi male tak išli preč ale za tu dobu fakt dobre EDC hodinky keby tam bola lepšia WR a Lumi tak by boli paradne :)

ale zase za tie prachy čo som ich zohnal boli super ! aj tie nové No-Date maju niečo do seba hm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

ty 40mm mají WR100, že jo?

jinak nejhezčí jsou ty nodate  :wub:

 

Je to tak. Ty 40 mm vlevo mají 100 m, zatímco 38 mm date i nodate mají 50 m WR. Nevím jestli to má něco do činění s tím, že dýnko je u nich na šroubky zatímco u těch druhých je klasicky šroubovací... korunka je u těhle větších navíc leštěná oproti broušenému pouzdru a je navíc menší, takže se o něco méně pohodlněji natahují než ty 38 mm.

viz obrázek z netu

 

post-32970-0-45933000-1565377155_thumb.jpg

 

Jinak za mě je to buď číslo 2 nebo 3, ale jasného favorita nemám. Noudejty jsou čistší a vyváženější, ale občas mě štvě ta vintage lumi a rád se vracím k bílým ručkám a indexům těch původních... kdyby udělali hybrida z těchto dvou modelů tj. noudejty bez fauxtiny, asi by pro mě byly stoprocentní. Takhle jsem rád, že mám oboje a rád je střídám, ale prostě neumím jedny upřednostnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Určitě nebudeš zklamanej, ať se rozhodneš pro jakoukoliv variantu.

 

Myslím, že už jsem přišel na to, proč jsem ani napodruhý ?nezahořel? pro tu nodate verzi a vždy je za měsíc prodal a nakonec si nechal tuhle verzi s datem. Je to podle mě tou vintage lumi a velikostí číslic. Kdyby ty čísla neudělali tak velký a nechali ručičky a indexy bílý, byly by to pro mě dokonalý noudejty. Zkrátka bych si přál, aby je udělali takový, jako je měl Josh Hartnett ve filmu Pearl Harbor.

 

post-32970-0-48468000-1570310718_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to nádhera, to pískované pouzdro je vyloženě podmanivé, a ten font číslic atd.

(ono o u mých SNKL13 i SNKL15 je to v podstatě stejné, ale nemá to tu stylovou čistotu pilotek)
Nejlepší jsou ovšem každého třetího v měsíci, to imitujou no-date.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...