Přejít na obsah

Návšteva manufaktúry Breitling


Lvcas

Doporučené příspěvky

Zdravím vás priatelia

 

 

... pripájam skvelý článok z trojdňovej návštevy manufaktúry Breitling, ktorý je plný nie len obsahu, ale aj fotografií a videí. :)

 

Želám príjemné nedeľné čítanie.

 

http://www.freshmagazine.eu/navstivili-sme-manufakturu-breitling/

 

IMG_0885-1050x700.jpg

Upraveno uživatelem Lvcas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník dlubix

Zaujala mě část, kde se píše, že i např. Rolex má svého externího dodavatele pouzder. Je toto tvrzení nějak podložené? Díky za osvětu.

...přečetl jsem si to ještě jednou a tvrzení o externích dodavatelích se nevztahuje k pouzdru, ale ke komponentům obecně. I tak bych rád věděl, co si Rolex nevyrábí inhouse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Ja nechapu tohle:

 

"Od prvého momentu, kedy sa surový kus ocele dostane do fabriky až po posledný krok a teda hotové púzdro, trvá celý tento proces cca 6 mesiacov."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nerozumím jiné věci, proč - když už si PR oddělení firem dává tu práci s inhouse prezentací vlastního produktu - si potom stejná firma pozve žurnalistu, který to takhle uvede na pravou míru. Zároveň se trochu divím, že dodavatelé pouzder nebo ciferníků pro velké hodinářské značky nejsou nějak vázáni tento fakt v rámci možností tajit, resp. nevodit exkurze kolem strojů produkujících AP, J:D či Hublot součástky...

 

Docela by mě zajímalo, zda subdodavatel vyrábí i smaltované J:D ciferniky, nebo jen jejich běžnou produkci...

 

Jinak jsem ale moc rád, že jsem měl možnost si to přečíst. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nerozumím jiné věci, proč - když už si PR oddělení firem dává tu práci s inhouse prezentací vlastního produktu - si potom stejná firma pozve žurnalistu, který to takhle uvede na pravou míru. Zároveň se trochu divím, že dodavatelé pouzder nebo ciferníků pro velké hodinářské značky nejsou nějak vázáni tento fakt v rámci možností tajit, resp. nevodit exkurze kolem strojů produkujících AP, J:D či Hublot součástky...

 

Docela by mě zajímalo, zda subdodavatel vyrábí i smaltované J:D ciferniky, nebo jen jejich běžnou produkci...

 

Jinak jsem ale moc rád, že jsem měl možnost si to přečíst. Díky.

Dobrý večer prajem,

 

subdodávatelia sa prevažne zameriavajú na bežnú produkciu ciferníkov. Smaltované ciferníky robia buď špecialzované spoločnosti alebo manufaktúry samé.

 

Tiež som bol prekvapený, že sa môžem prechádzať okolo stolov  s púzdrami pre AP alebo Hublot či Tudor.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se četlo úplně samo :)

Edit.: a s tema 6ti mesicema to taky nechapu. Předpokládám, že je to zapustkovy kování na vice operaci, opracování na CNC, plus nějaké tepelné zpracování, odmastovani, broušení,ale tohle se mi zda jako příliš...

Upraveno uživatelem Ondras_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...