Přejít na obsah

Seiko TUNA SRP637


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tah mi pride uplne v pohode. Ja s odstupom casu vidim na nich 2 veci, ktore mi vadia. Indexy 5 10 20 atd. Pre mna su tam zbytocne. Uvital by som tam skor ten novy zubaty dial z monstier. 

a urcite by som vymenil rucicky. Ani  jedna sa mi nepaci, najviac asi hodinova. Ak sa dobuducna rozhodnem nieco menit, tak tam nahodim safir s AR, vymenim cifernik a rucicky. Ale budem musiet najst origo seiko casti. Ziadna druhovyroba. 

 

Zaujimava uvaha. Za mna cifer jednoznacne ano, ten povazujem za velmi podareny. Ale rucky suhlas, menil by som. Safir AR by som asi tiez, ale nie je nutne... A co by som urcite chcel, odstranit farbu z lunety. Za mna ale uz pase, moje su prec...

kazdopadne su ale podarene tuny monstre, na tom trvam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím řeším problém. Dorazily mi siliconové řemeny a má to úzké díry na stěžejky. Vrazím tam tak tak průměr 1,78 mm, ale na SEIKO SRP637 zase ty stěžejky moc dobře nedrží. Viklá se to v těch větších dírách na hodinkách. Původně tam byly stěžejky originál SEIKO 2,5 mm se silnějšíma koncema, ale ty nejdou narvat do řemenu. Nemáte někdo tip co s tím. Dá se nějak rozšířit průchod v řemenu?? Teplem se mi do toho nechce. Nebo neexistujou stěžejky prům 1,78 mm se silnějšími konci pro SEIKO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím řeším problém. Dorazily mi siliconové řemeny a má to úzké díry na stěžejky. Vrazím tam tak tak průměr 1,78 mm, ale na SEIKO SRP637 zase ty stěžejky moc dobře nedrží. Viklá se to v těch větších dírách na hodinkách. Původně tam byly stěžejky originál SEIKO 2,5 mm se silnějšíma koncema, ale ty nejdou narvat do řemenu. Nemáte někdo tip co s tím. Dá se nějak rozšířit průchod v řemenu?? Teplem se mi do toho nechce. Nebo neexistujou stěžejky prům 1,78 mm se silnějšími konci pro SEIKO?

Zkusil si např. na ty tlustý nějaký mazivo, aby byly povolnější a daly se tam narvat? A co tyto stěžejky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Zdravím,

v neděli se mi povedlo osprchovat se s odšroubovanou korunkou na SEIKO SPR637. Zatím nevidím žádné známky rosení apod.

 

NEVÍTE JESTLI ODŠROUBOVANÁ KORUNA NA SRP637 UDRŽÍ VODU ZE SPRCHY???

 

Předem díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...