Přejít na obsah

Ukradnute hodinky a hodinky bez dokladov


Doporučené příspěvky

Dna 18.10.2014 mi ukradli hodinky z rodinneho domu v Zahorskej Bystrici v Bratislave.

Bolo ich 10ks a vsetky zobrali bez dokladov,doklady mam....

Dam slusnu odmenu za kazde,ktore sa mi vratia....

Vsetky doklady mam a kazdy predajca ta patraci list na celom svete vsetko je oficialne takze ckor ci neskor sa ukazu

 

Breitling Bentley Fying B na oceli s briliantami a modry cifernik

Breitling Crosswind zlate na kozi

IWC GST Perpetual Calendar ocel a biely cifernik

CVSTOS Challenge R-50 ocel kaucuk modry cifernik

CVSTOS Challenge for Grand Prix cierne na ciernej kozi presivane cervenou nitou,cervene rucicky...

Omega Seamaster 300 M Chrono Diver v zlate komplet a modry cifernik

Ulysse Nardin Maxi Marine Chronograph ocel na kozi svetly cifernik

Ulysse Nardin Maxi Marine Diver ocel kaucuk zlte cele

Ulysse Nardin Dual Time ocel na kozi s briliantami - zenske

Chopard Happy Sport Oval 7 Floating Diamonds bicolor ocel a cervene zlato s briliantami cifernik perlet

 

Prokopius Anton 0903444765

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vam za spolupatričnosť,v podstate viem kto /úplný blbci fetaci/ vybral moj dom lebo sme dlho boli na cestách a dom bol opustený a to využili a dnes to riešia policajti lebo som vsetko vypátral len hodiny zatial nie lebo nemozem ist a navštíviť tych debilov lebo by to zle skončilo a dlho dlho by som neodpovedal a zial u nas to tak funguje,ked das jednému z nich po hlave ide na políciu,ze ich vydierať a chcem ich zabiť a som hned v base min na 10rokov a toto je ten problem oni nemaju strach lebo stat ich chrani....smutneeee..... Tak uvidim co vyriešia nasi polisi....... Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vam za spolupatričnosť,v podstate viem kto /úplný blbci fetaci/ vybral moj dom lebo sme dlho boli na cestách a dom bol opustený a to využili a dnes to riešia policajti lebo som vsetko vypátral len hodiny zatial nie lebo nemozem ist a navštíviť tych debilov lebo by to zle skončilo a dlho dlho by som neodpovedal a zial u nas to tak funguje,ked das jednému z nich po hlave ide na políciu,ze ich vydierať a chcem ich zabiť a som hned v base min na 10rokov a toto je ten problem oni nemaju strach lebo stat ich chrani....smutneeee..... Tak uvidim co vyriešia nasi polisi....... Dakujem

To je u nás bohužel stejné. Držím pěsti, aby se vše nebo aspoň část našla, podle mě to musí časem někde vyplavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to byly fetky, tak bych prolez všechny bazary a zastavárny v celým městě...

Bazarnící a zastavárníci nejsou blbí a věci rozumí. Na pultě je mít nebudou a ze zásady se jich stoprocentně zbavili téměř okamžitě. Do týdne byly fuč... Určitě hluboko pod cenou. A určitě na tom stejně velmi dobře vydělali.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...