Přejít na obsah

Editace prispevku


odklizec

Doporučené příspěvky

Tak to nevím :( Každý zakladatel by měl mít možnost své vlákno zamknout/odemknout.

Tak to je hodně divný, že zrovna mně to nejde. Holt vždycky budu psát moderátorům, aby mi to pozamykali :thumbsup_anim:.

 

EDIT: Hele ty jsi s tím něco udělal nebo jsem prostě dosáhl 50 příspěvků a tudíž jsem získal tu možnost moderace?

No hlavně, že už to funguje :-).

Upraveno uživatelem Jikoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já bych byl rozhodně pro to, aby se dali příspěvky editovat i v delším čase. Kolikrát se mi stane, že najdu nějaké překlepy, popřípadě bych třeba rád přidal fotografie.

Jsme na více fórech a pokud si dobře vybavuji, všude je možné příspěvky editovat zpětně neomezeně a nějaké skandály z toho nevznikají?

Chcete mi namluvit, že je tu tolik... nespolehlivých individuí? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ;)

 

Fuj!

Jo, jo, hodinky se za peníze koupí, ale zdvořilost nikoli :-/ No někde je tu dokonce článek o korelaci mezi luxusem a egoismem, pokud se nepletu.

 

Takže žádní zpětná editace... ještěže jsem si do Opery nainstaloval kontrolu pravopisu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Zdravim vas,

ja by som potreboval poradit ako vymazat svoj vlastny prispevok vo vlastnom topicu ktory je "mimo".

Omylom som nahral prispevok o ruskych hodinkach medzi ceske hodinky. Nerad robim chaos, chcem prispevok vymazat, ale neviem nikde najst taku moznost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud prodejce chce upřednostnit jiného zájemce, tak má asi své důvody (osobní vazbu, snadnost předání, nebo cokoli jiného) a je to jen a pouze jeho věc. Přeci prodej je dohoda mezi dvěma stranami a né nějaká televizní soutěž, kdo dřív klikne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...