Přejít na obsah

Bronzové PRIM Sport II


Doporučené příspěvky

Takže konec. Všichni víme, co tahle věta ve skutečnosti znamená. Rozum si ještě s myšlenkou prohrává, ale srdce už ji zavrhlo.

 

Ne, to neznamená, znamená to, že chci letní bronzové hodinky, které mi nebude líto přeřadit do sbírky, až vyjdou z módy. Znamená to, že jsou na ně kladeny jiné nároky, než řekněme na zlaté společenské calatravy  ....... :D

 

Sedine, na rovinu, je mi kapku líto, že se toho při svých znalostech a schopnostech a dnes už i výsledcích, neujmeš ty, když Prim se k tomu evidentně nemá. Nasekat pár PSII pouzder z bronzu a zkusit je tu prodat, možná by sis tím moh vydělat na tu ambiciózní limitku, nebo alspoň získat zkušenosti z provozu tvých výrobků.....

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedine, na rovinu, je mi kapku líto, že se toho při svých znalostech a schopnostech a dnes už i výsledcích, neujmeš ty, když Prim se k tomu evidentně nemá. Nasekat pár PSII pouzder z bronzu a zkusit je tu prodat, možná by sis tím moh vydělat na tu ambiciózní limitku, nebo alspoň získat zkušenosti z provozu tvých výrobků.....

joo, to mě taky napadlo, ale už bych to nedal. Než sme začali vyšívat na Liberty, tak sem netušil, co kolem toho všechno bude a další podobnou zábavu už bych nedal, nestíhal bych to a nasíral bych nedočkavce. Jak už vidím v tomhle ohledu i za roh, tak si to joo rozmejšlím :-). a s tím výdělkem si nejsem úplně jistej, ale uvidíme s jakým výsledkem, zejména cenovým, se gunman potáže.

 

Btw. nechat udělat pouzdro a za rozumný prachy "zas takovej průser" není. Ale bez znalostí tolerancí jednotlivých dílů je kompletace doslova horor. Vzhledem k technologickým výrobním postupům kolikrát ani není jednoduše možné nějakou, třeba trochu vetší, komponentu "trochu líznout", aby to tam sedlo, ale musí se vyrobit znovu. Ale vychytat to de, to zas né, že né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to je fakt škoda - každopádně je dobře, že tu roste konkurence primu ze všech sil. Moc oběma fandím a přeju úspěch. Vlastně už si richtuju ciferníček, ručky, strojek, vybírám řemínek ...... :D 

 

Protože existují továrně připravené protikusy ( dýnka a vlastně všechno), nestálo by za to tedy hned vyrobit řekněme několik pouzder s různou tolerancí ( třeba z něčeho levného, bez povrchového leštění a tak.....)  a zkoušet ??  Jen laická poznámka, protože si to představuju tak, že na computeru zadám toleranci - enter - a ze stroje vypadne po několika locích kafíčka se skřípěním pouzdro, napíšu na něj lihovkou toleranci a jedu znova ..... :D :D

 

 

Nebo oslovit primdremteam ???

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parexo přeci taky konkuruje primu , ovšem nekale, spíše parazituje, neumím to jinak nazvat, když fejkuje úplně to samé. Bronzové PSII pouzdro je jiná story, a sedin je už úplně někde jinde. Nerozumím ti. 

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, že v Eltonu není chuť pro nás něco dělat, když nezabere přemrštěná cena,

tak se prostě řekne, že to nejde a fertig. :death:

 

Honzo, ještě by to chtělo změnit tu hnusnou větev mezi těma parohama na kříž,

jak se o tom zmiňuje velká kniha Accutronova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...