Přejít na obsah

Prosím o radu kde koupit solidně cenově výhodné Omegy?Ne e-bay. Díky za radu.


pplk

Doporučené příspěvky

Prosím nemohl by mně někdo poradit, kde koupit originální hodinky zn. Omega, nejraději Oceany BIG velikosti z ČR. Mnozí hodináři mají vysoké provize. E-bay mam obavu, ale třeba jestli někdo nemá zkušenost z nějaký spolehlivým internetovým obchodem, kde se zaplatí kartou a jsou seriozně doručeny hodinky, nebo nějaká prodejna v ČR kde se dá s hodinářem dohodnout na slevě cca 10-15% nebo v okolních státech.

Kupoval jsem třeba Poljoty Aviatory Saphir II. na www.poljot24.de a staly mne na naše cca 7.600,-Kč. U oficiálního dovozce v Praze stojí tytéž 11.500,-Kč. Hodinky z německa přišli seřízené na rozdíl od našeho prodejce a pošta mně je doručila do 5 dnů. Není takový ověřený obchod někde i na Omegy?? Nebo nějaký hodinář,který nepotřebuje provizi 15 tisíc?

Děkuji moc. Jde o vyšší částky a nechtěl bych se unáhlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně to jsem udělal, ale buď to je ofickální server, kde jsou vyobrazeny typy hodinek ale ne jejich ceny, natož že by je prodávali a taky nepoznám zdy některé stránky nejsou na fakové Omegy, nebo jen tahače peněz, prostě že si něco objednám, zaplatím přes net a nikdy se nedočkám hodinek, nebo se dočkám hodinek, které budu moct reklamovat tak z okna. Potřeboval bych radu od někoho kdo to již vyzkoušel, má zkušenost. nechci riskovat 50 tisíc posílat někam do neprověřeného zahrančního obchodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu. Ale kdybys procetl ty temata, tak zjistis, ze napriklad clen fora Jeremy je za drobnou "lahvovou" provizi dokaze sehnat venku za lepsi penize anebo, ze clen fora Kubson (a jiste i dalsi) ti mohou doporucit vhodne prodejce a pomoci s objednanim zvenku. A myslim, ze jedny Bondovky neco pres 30 000,- jsou v sekci Prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RaGe

to pplk : Frantik měl asi na mysli vyhledávač na této stránce (nahoře, druhé tlačítko zprava Hledání) a vyjedou ti fóra, kde se probírají Omegy a stačí jich pár pročíst a máš dost informací a určitě i kontakt na někoho, kdo jim rozumí a ví o nich vše, včetně nákupu. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RaGe
Chapu. Ale kdybys procetl ty temata, tak zjistis, ze napriklad clen fora Jeremy je za drobnou "lahvovou" provizi dokaze sehnat venku za lepsi penize anebo, ze clen fora Kubson (a jiste i dalsi) ti mohou doporucit vhodne prodejce a pomoci s objednanim zvenku. A myslim, ze jedny Bondovky neco pres 30 000,- jsou v sekci Prodej.

Byl jsi rychlejší !!! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...