Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Take bych se pripojil, hodne zdravicka a stesticka male a vsem Tvym blizkym chlape.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes da své 6 leté PAM104 do servisu. Nejdou nařídit korunkou. Zoufalství českého Carrollina nezná mezí....nemají nástroje na otevření zadního dýnka a musí je posílat do Mnichova. Cena prý 15-20 tis. Kč. Nechápu, že prý jim Panerai nedá náhradní díly bla, bla, bla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipuju že po 6 letech provozu to nastřelili rovnou jako "velkej servis" - furt lepší než se pak dohadovat s nakrklým zákazníkem, odmítajícím zaplatit fakturu... 

 

Je samozřejmě fakt, že na pozáruční opravu upraveného Valjoux 7750 už si Pražáci troufnout mohli, ale nejspíš nemaj koule záruku za servis.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ja to take umim servisovat,....:-).....hodinky mu samozrejme udejaji rovnou s velkym servisem,at se mu to libi nebo ne a vylesti je,kdyz je nebude chtit lestit,tak sundaji asi jen 20 Euro. Mam tuto proceduru za sebou a to jsem je chtel po 5-ti letech jen pretesnit.

Mimochodem lesti v Mnichove pekne na ho.....o.,a hlubsi skrabance tam nechaji,.....nechapu.

post-16522-0-62026300-1443204847_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Street Glide
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, prý jim dají "velký servis". Zní to hezky, ale to jsme nepotřeboval....Přeleštit jsem je nechával před půl rokem v Koscomu za 1200,- Kč (v Carollinu chtěli 12 tis. - zase s "velkým servisem" a do Mnichova). Prostě jako bych přijel do autoservisu na výměnu žárovky a podmínkou by bylo, že mi vymění olej a všechny filtry...... Taky nechápu, že ten Valjoux neopraví...pochopil bych, že jim posílají něco s extra komplikací, ale tohle mi hlava nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...