Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

V hodinkovnici. Ale když je alespoň den ponosím, je díky nepravidlenému oleštění oblečením, ta úžasná patina vidět okamžitě. Teď je ale moc netahám. Do města/banky chodím jen s největším odporem...takže pracovní rolády, plastovej Timex a podobný voče...

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panerai Radiomir California PAM 00424

 

Původně jsem jel pro úplně jiné, které vypadaly skvěle na fotkách a na živo to byla bída. 

Naopak kdykoliv jsem viděl tyto na fotkách, nechápal jsem jak si někdo může takové hodinky koupit.

A už vůbec nemluvím o tom, že už rok prohlašuji 47mm ani náhodou.

No a pak je vytáhli a byla to láska na první pohled. Panerai mánie se mě zmocnila silou dosud nevídanou.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ktere to mely byt?

531 a 524.

531 byly děsivě blýskavé a ta hromada naplácaných věcí na ciferníku přes ten lesk nešla ani vidět.

524 byly méně blýskavé a i cifr byl mnohem lepší.

Bohužel obé spojovalo něco na co jsem zapoměl jelikož už jsem je dlouho neměl a to pouzdro 1950 v automatu.

Je to neohrabané, vysoké, nevyvážené prostě za mne 1950 v automatu ne. To raději konzervu od tuňáka ala Luminor.

 

Zlate rucky,absencia sekundovky a radiomir puzdro. Pamy podla mojho gusta ! gratulacia,su vynikajuce.

 

Díky, také mám Radiomir nejraději. Ostatně většina mých PAM je Radiomir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, Franto!

Stárneš a měkneš. Uvědomuješ si, že to jsou snad první z asi stovky hodinek které jsi mi pochválil?

No jo, když ty nosíš bud nejaký leštěnky nebo ty, co nosí Michal David, anebo pak ty divný fialový hnusy :-) a když si koupíš Panerai, tak dětský nebo polodětský.

Ale na utlimátní Californije nelze než smeknout, držet hubu, bejt slušnej a tiše závidět :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panerai Radiomir California PAM 00424

 

Původně jsem jel pro úplně jiné, které vypadaly skvěle na fotkách a na živo to byla bída.

Naopak kdykoliv jsem viděl tyto na fotkách, nechápal jsem jak si někdo může takové hodinky koupit.

A už vůbec nemluvím o tom, že už rok prohlašuji 47mm ani náhodou.

No a pak je vytáhli a byla to láska na první pohled. Panerai mánie se mě zmocnila silou dosud nevídanou.

DSC00762.jpg

Gratuluju. Tyto jsou natolik nádherné, že jsem kvůli nedostatku prostředků chvíli přemýšlel, že bych si koupil jejich kopii Dievas Kampfschwimmer.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k pořádnýmu železu! :-)

 

Proti těm alternativám jsou fakt lepší, tomu rozumím - škoda u těch 524, že mají ty minutový indexy, jinak by se mi asi líbily. Ta modrá to tam parádně rozbíjí.

 

U kalifornií mně vadí ten mix arabských a římských číslic, stejně jako nesnesu u Rolexů římskou 4 psanou jako IIII (i když vím, že je to taky správně). Ale zaplať pánbůh, že se nám všem nelíběj stejný věci. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

531 a 524.

531 byly děsivě blýskavé a ta hromada naplácaných věcí na ciferníku přes ten lesk nešla ani vidět.

524 byly méně blýskavé a i cifr byl mnohem lepší.

Bohužel obé spojovalo něco na co jsem zapoměl jelikož už jsem je dlouho neměl a to pouzdro 1950 v automatu.

Je to neohrabané, vysoké, nevyvážené prostě za mne 1950 v automatu ne. To raději konzervu od tuňáka ala Luminor.

 

 

Díky, také mám Radiomir nejraději. Ostatně většina mých PAM je Radiomir.

A 422 jsi nezkousel?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...