Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Nechci být za kazišuka, ale co že je na tom unikátním uchu "zcela nově navrženo"? Spodek nevidím, ale zbytek mi nápadně připomíná normální dvouručky připnuté obráceně, akorát s horní částí sendviče otočenou o 180?... což musela být hodinářsky mimořádně náročná úprava, vyžadující extra mastnou limitkovou přirážku  :rolleyes:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim. Jen jsem cetl ze tomu tak je.

Nejsem technicky typ a hodinar uz vubec, pouze me hodinky bavi.

Proste psali, ze to nestacilo jen otocit jako ve photoshopu, ale museli to zcela prepracovat.

Nakonec nic mi do toho neni. Jen jsem odpovidal ohledne rozdilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda. Teda pro leváka ;-) Mně by to vyčuhující uchu zpod rukávu chybělo. Někdy vám to točení hodinek závidím, ale zase by mi bylo líto o své stávající přijít a musel bych se k nim chovat tak, aby je ještě někdo vůbec chtěl ;-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je taky vždycky moc líto prodávat, ale touha zkoušet zas a zas něco nového je silnější. No a jelikož nejsem ani povoláním syn ani veselý restituent, nic jiného než prodat nezbývá. No a proč jsem pro tentokrát zvolil Destro vystihl vlastně přesně Jeremy. Krom toho že mám rád netradiční věci jsem si říkal, že to bude docela frajeřina a že to bude pohodlnější. S frajeřinou jsem se asi seknul, protože krom vás tady nemám před kým machrovat, jelikož v mém okolí hodinky nikoho nezajímají a s pohodlím jsem se naopak trefil. Jsou nesrovnatelně pohodlnější než klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...