Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

@ondrejm 40mm ti budu male... 🙃 Pri tomto tvare puzdra sa neda porovnavat velkost s tym co bezne nosis. 42 podla mna uplne v pohode unosis Ondro. Hlavne Suby vyzeraju na ruke trochu mensie. Som skusal 00683 a na ruke to velkostne posobilo asi ako BB58. Ani 42 Radia alebo Luminor by ti podla mna neboli velke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Vortex-Tempus napsal:

@ondrejm 40mm ti budu male... 🙃 Pri tomto tvare puzdra sa neda porovnavat velkost s tym co bezne nosis. 42 podla mna uplne v pohode unosis Ondro. Hlavne Suby vyzeraju na ruke trochu mensie. Som skusal 00683 a na ruke to velkostne posobilo asi ako BB58. Ani 42 Radia alebo Luminor by ti podla mna neboli velke.

Souhlas, mě moc mile překvapily Suby 44mm, který se dají i na mým cca 17,5cm zápěstí. Jedna nic moc fotka, ale třeba pomůže.

B07D0BFB-3181-43AB-81A9-E0B463BECD47.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Tak toto Mirku na tebe vobec nevyzera zle... 👌

@MichalV predpokladam ze to je tvoja zbierka... tie druhe Suby v boxe su 42 alebo 47?

Máš pravdu, měli jsme s Mírou nějaké jednání 😉, tak jsem mu vzal menší ochutnávku. 
Druhé Suby jsou 42. 
Jinak mám vše 44, na větší bohužel nemám ruku. Zrovna u těch Submersible to kupodivu není tak znát. 

0CA9B6C0-2CF1-49D1-87B0-F7CBB82135CE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka @MichalV Mne sa tie 42 Suby neskutocne pacia ale ked som ich skusal prisli mi trochu v 42 na tej gume trosku male a 47 uz zase trochu velke. Parada by bola 42 suby na tahu jak to tu niekto vcera zavesil. Musim tomu dat este jednu sancu a poriadne poskusat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vortex-Tempus napsal:

Tak toto Mirku na tebe vobec nevyzera zle... 👌

@MichalV predpokladam ze to je tvoja zbierka... tie druhe Suby v boxe su 42 alebo 47?

Michal byl rychlejší. Jinak ty Suby se mi právě na ruce zalíbily moc a ne jen Suby teda :D. Potkat se s Michalem vyjde na stejno, jako navštívit podařenej Pam sraz. :D

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, pciza napsal:

Já na řádně vodřenym šedivým habadejovy a při studiu 🙂 ty 424 mi asi přece jenom chybí 😀

20210607_183338.jpg

Zase krásnej řemen 👍 tyhlety vintidž jůst luk k tomu sedí jak žádný jiný značce.

No a ta otevřená knížka, to je čirý zlo 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Cancri napsal:

Zase krásnej řemen 👍 tyhlety vintidž jůst luk k tomu sedí jak žádný jiný značce.

No a ta otevřená knížka, to je čirý zlo 😆

Díky za pochvalu a s tou knížkou to je svatá pravda 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...