Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Ty Tvoje granáty jsou úplně TOP na té oranžové. Já od včera black-camo rubber a jako k té keramice je to mňamka.

 

DSCN7405.JPG

Jsi mi s tím camo vypálil rybník 🤣 chystal jsem se na trestnou výpravu pro řemeny a tohle bylo na seznamu. Ale jako ta černo černá kombinace, výborný, až je škoda to poslat dál, když je to takhle vyladěný... 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Cancri napsal:

Jsi mi s tím camo vypálil rybník 🤣 chystal jsem se na trestnou výpravu pro řemeny a tohle bylo na seznamu. Ale jako ta černo černá kombinace, výborný, až je škoda to poslat dál, když je to takhle vyladěný... 👍

K těm Tvým ladí ty žluté, modré, oranžové ... prostě summer color, u mě je to dost omezené, ale tohle se mi líbí. :D ...

Ještě minulý rok se daly sehnat na chronu žluto-šedo-černé camo, ale už ten prodejce - obchod, tuším z Portugalska není k dohledání. Tehda vyšel tuším kolem 2,5K, měl jsem koupit dva, tři řemeny do foroty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Radek124 napsal:

Vždycky je to samozřejmě o konkrétní ruce a náladě, ale na fotkách mě u černěných PAM zatím nejvíc brala "inverzní" kombinace světlého RC3 s černým prošitím...

Rastik odvádí TOP práci, to je bez debat a jak se mi na steel modelech líbí kožich, tak u těch keramických modelů je to o gumách a ideálně černé pouzdro -> světlá barva, pak to krásně vynikne. Vyjímku má celkem decentní camo, jako mám na aktuálních nebo digi-camo - viz. obrázek. Ale obecně mám gumu u PAM rád, protože mám za to, že spolu s Oris dělají opravdu propracované gumáky.

 

PAM SUB.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Cancri napsal:

Těžká volba, chápu. 😉

Ale jako to Perazzi pod tím je 🔝👌 Nafoť někdy. Dík 

Dík 🙂 je to Perazzi MX 2000/3 special trap zvýšená šína, spodní hlaveň čok, vrchní full.

Ale abych to uvedl na pravou míru, je to flinta přítelkyně 🙂 já střílím roky s Berettou DT10. Mám jí na míru postavenou a nedám na ní dopustit. Tady je jeden rychlocvak Peračky 🙂

20210322_171500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, pciza napsal:

Dík 🙂 je to Perazzi MX 2000/3 special trap zvýšená šína, spodní hlaveň čok, vrchní full.

Ale abych to uvedl na pravou míru, je to flinta přítelkyně 🙂 já střílím roky s Berettou DT10. Mám jí na míru postavenou a nedám na ní dopustit. Tady je jeden rychlocvak Peračky 🙂

20210322_171500.jpg

Krásná záležitost, díky za foto. V běžným provozu aby jeden Perazzi pohledal. To je samej Browál (ne že by to bylo špatně), případně Beretta. No a k DT10 už jen 👍 tam není vůbec co řešit 🤗

Oboje krásný italský značky O/U, já myslím že to PAMy jen fantasticky doplňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...