Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Sice nejsou na mé ruce a z důvodu toho, že by mi to v práci úplně nepomohlo, tak ani pravděpodobně nebudou (minimálně ne na viditelném místě), je sem i přes to pro pobavení všech Panerai pacientů dám. 😀

Za mě fakt geniální a povedené. 👍

Přeju hezké svátky.

 

180a8ff4-276e-48a3-b3e5-f52bdaae5fcc.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, pku napsal:

Silně o něčem podobném přemýšlí, ale kam s tím. Na ruku nemůžu, to je s krátkým rukávem vidět. :( 

Zrovna tohle by nikde než na zápěstí nevyniklo. Ale je spousta možnosti s Panerai tématikou 😉 v Únoru už jsem objednanej na další 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kostra napsal:

Zkoušel jsem dnes v Carollinu poprvé v životě PAM tah a musím smeknout klobouk, je naprosto parádní. A ten modrý cifr má taky něco do sebe.

fc6dd0bc8265578ea65de5874e7930ca.jpg

Už nad nějakýma modráskama přemýšlím, ale já prostě ten tah na PAM nedávám. Zkoušel jsem nedávno desetidenky na tahu a za mně je to hrozně degraduje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kostra Taky se na něj chystam mrknout. Jen se trochu obávam, že pak budu nucen přesunout hodinky na kotník. 
  
Ačkoliv na novejch 40mm Luminor Quaranta, který netrpělivě vyhlížím, by to nakonec nemuselo být tak hrozný. 
https://www.panerai.com/us/en/collections/watch-collection/luminor/pam01270-luminor-marina-quaranta.html

Do té doby stále LD, tentokrát na černym pštrosovi. 

2FA3D9B2-90B0-48F6-9CEC-3654F45DED87.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem dnes v Carollinu poprvé v životě PAM tah a musím smeknout klobouk, je naprosto parádní. A ten modrý cifr má taky něco do sebe.

fc6dd0bc8265578ea65de5874e7930ca.jpg

Viem ze miestne osadenstvo je zrejme konzervativne, no mne sa ten tah taktiez naozaj paci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem dnes v Carollinu poprvé v životě PAM tah a musím smeknout klobouk, je naprosto parádní. A ten modrý cifr má taky něco do sebe.

fc6dd0bc8265578ea65de5874e7930ca.jpg

Kdyby pasoval na 111 už nad ním uvažuji,to je jediné co mi na Pamech chybí


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...