Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, JoyStick napsal:

Díky moc kluci. Zatím jsem takovej rozpačitej z řemenů. Ta kůže  je příjemná, i když na můj vkus celkem tužší, ale je to úplně nový, tak snad povolí. Ovšem ten nylonovej strap nebo co to je, to je festovka. Nevim jestli nejsem přecitlivělej :D @Sphinxx nemáš zkušenost? Tys měl asi troje keramiky.

Původně jsem chtěl 580, přijdou mi vyváženější, ale GMT je pro mě užitečnější fce, navíc 580 skoro nejsou. Za normální peníze už vůbec ne. Tak jsem skončil u 1441 :)

Ondro, velmi dobrá volba zkusit keramiku. Pokud jde o dotaz k řemenům, pro mě nejlepší jsou origo guma + Horus blackcamo strap, případně blue-black camo k vteřinovce, hodně hezká je i žluto-šedo-černá kamufláž, ale to tady asi ne-e k té modré vteřinovce.

Jinak kdybych si měl vybrat, půjdu znovu do 580, když jsem je tady prodával, tak nikdo nic a teď jsem na ně dostal poptávku od dvou lidí, halt nejsou. 

Náramek k nim máš?

Jsi podobný expert na barvy a nebojíš se toho, tady mě baví experimenty, kdybys objednával Horus, tak se klidně přidám.

 

DSCN7412.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Sphinxx napsal:

Mě to k tomu sedělo úplně nejvíc, vůbec ten Horus je příjemnej, jinak jim sednou takové ty silné canvasy, ale sto lidí, sto chutí.

Myslel jsem k ty modry vtekundovce.
K 441 je to jasny.

Kdyztak posli na mobil seznam linku co chces z toho Horusu.

@MíraMíra Dekuju :) Kdyz vono je to jednou tak, jednou tak. Ale split-second flyback chrono jaksi v mym nudnym zivote nevyuziju naprosto vubec, zato GMT aspon nekdy. A porad musim bezpodminecne 3 kousky prodat. 😂

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, JoyStick napsal:

@MíraMíra Dekuju :) Kdyz vono je to jednou tak, jednou tak. Ale split-second flyback chrono jaksi v mym nudnym zivote nevyuziju naprosto vubec, zato GMT aspon nekdy. A porad musim bezpodminecne 3 kousky prodat. 😂

No já bych popravdě nevyužil ani GMT, nebo možná dvakrát do roka, ale kouká se na to pěkně. 🤷‍♂️😀

Nakupuje se vždycky líp jak prodává, no. 🤦‍♂️😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...