Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Willie McBride napsal:

Parádička, gratulujem ... to je ten nový prírastok do rodiny, čo si spomínal?

Nový přírůstek:) byl to těžký výběr, finále bylo s 42mm automaty, které byly elegantnější, ale nakonec jsem se rozhodl mít PAMy v normální velikosti a vzhledem k ostatním hodinkám manuály bez data. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, xcmaniax napsal:

Je to velkej nezvyk mít na ruce takový kladivo, ale kupodivu je to pohodlný a baví mě to.

PAM1.thumb.jpg.26a0a6fc49085301d1850962ab513fb6.jpg

Alespoň každej pozná co máš na ruce 😅 když si vezmeš Rolády, tak nikdo nepozná jestli máš Štejny, Davosy, Tisellky, nebo dokonce ty SM🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, pciza napsal:

Alespoň každej pozná co máš na ruce 😅 když si vezmeš Rolády, tak nikdo nepozná jestli máš Štejny, Davosy, Tisellky, nebo dokonce ty SM🤣🤣

Dovolil bych si zde něco přidat ke tvému bezpochyby pravdivému komentáři a myslím, že těchto necelích 10 minut mluví za vše.

To video fakt žeru a od 5:25 to je prostě můj šálek kávy!!!

Perfektní fotky, záběry a ta hudba.....! Prostě fakt pecka. 😃

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, xcmaniax napsal:

Je to velkej nezvyk mít na ruce takový kladivo, ale kupodivu je to pohodlný a baví mě to.

PAM1.thumb.jpg.26a0a6fc49085301d1850962ab513fb6.jpg

Gratuluju a věř tomu, že čím déle je budeš mít, tak tím více nebudeš chtít nic jiného. A to že jsou to kladiva.... to je jedině dobře ja na nich totiž napsáno PANERAI a tak to má být. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2022 v 8:40, xcmaniax napsal:

Je to velkej nezvyk mít na ruce takový kladivo, ale kupodivu je to pohodlný a baví mě to.

Gratulace! Super kousek.

Nicméně ti budu přát, aby seděly i nadále. Když vidim ten wristshot — budem mít cca podobnou ruku. Taky jsem se půl roku přemlouval, že mi 560 sedí dobře. Moje vysněné. Abych to nakonec vzdal, a časem stejně skončil u “podměrečných” 42mm (00904) 😂🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Maxel napsal:

Gratulace! Super kousek.

Nicméně ti budu přát, aby seděly i nadále. Když vidim ten wristshot — budem mít cca podobnou ruku. Taky jsem se půl roku přemlouval, že mi 560 sedí dobře. Moje vysněné. Abych to nakonec vzdal, a časem stejně skončil u “podměrečných” 42mm (00904) 😂🤷‍♂️

Díky. Já už na ty wristshoty moc nedám, málokdy se povede, aby na fotce ty hodinky nebyly velký. Já byl takhle naprosto přesvědčenej, že třeba 36mm DJ jsou ty pravý a na ruce to byl takovej šok, že jsem to zase sundal:-D A přitom tady borci na fotkách úplně super a vypadá to dobře. Tohle je kladivo, ale sedí, nikde to netlačí, netočí se na ruce...uvidíme:-) 42mm jsem měl taky na ruce, moc pěkný, ale v mých očích už takový "suit PAM" 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pku napsal:

Dovolil bych si zde něco přidat ke tvému bezpochyby pravdivému komentáři a myslím, že těchto necelích 10 minut mluví za vše.

To video fakt žeru a od 5:25 to je prostě můj šálek kávy!!!

Perfektní fotky, záběry a ta hudba.....! Prostě fakt pecka. 😃

 

No to je přesně vono! A super video!👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2021 v 21:23, Kostra napsal:

Zkoušel jsem dnes v Carollinu poprvé v životě PAM tah a musím smeknout klobouk, je naprosto parádní. A ten modrý cifr má taky něco do sebe.

Modrý suby tam náhodou nemají? PAM01068

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...