Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Za me to ten aligator hází úplně jinam. Možná u těch Radiomiru to muže bejt (v nouzi), ale ušaté modely na aligatorovi jsou jak pěst na oko. Dělat z PAM hodinky k bílé kosilce je blbost, to prostě nefunguje 🙂   

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Frantik napsal:

Za me to ten aligator hází úplně jinam. Možná u těch Radiomiru to muže bejt (v nouzi), ale ušaté modely na aligatorovi jsou jak pěst na oko. Dělat z PAM hodinky k bílé kosilce je blbost, to prostě nefunguje 🙂   

No přesně tak!😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Frantik napsal:

Za me to ten aligator hází úplně jinam. Možná u těch Radiomiru to muže bejt (v nouzi), ale ušaté modely na aligatorovi jsou jak pěst na oko. Dělat z PAM hodinky k bílé kosilce je blbost, to prostě nefunguje 🙂   

Popravdě byl od začátku až do teď v origo bedně přesně z tohoto důvodu. Včéra jsem ho vytáhl, protože jsem si říkal jestli to není škoda ho úplně vymazat a nedát mu šanci, nicméně přesně jak s pcizou píšete. Je to nuda a možná ho někdy nasadím k obleku na nějakou svatbu nebo tak něco, ale na normální crazy nošení.... to fakt asi nééé. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Frantik napsal:

A za 350 Eur mam třeba od mistra Habadeje tak 8 remenu vyvonenejch dle přání 🙂 

Opět souhlas!!!

Já jsem zastáncem toho, že fake hodinky patří pod brusku a raději budu nosit Casia za 990,-Kč než nějakou levárnu, ale co se týče řemenů a vlastně i trochu spon, tak vzhledem k cenám co si za to říkají je to fakt přes čáru a myslím, že to na rozdíl od hodinek úplně adekvátní není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, xcmaniax napsal:

Tak tolik ty “origo” remeny bezne stoji, treba na Becka daleko vic jeste. Ten aligator me na tom rozhodne neurazi. 

Tak neuráží určitě, PAM sluší skoro všechno 🙂 já mám teda raději tohle 

images.jpeg-17.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, pciza napsal:

Tak neuráží určitě, PAM sluší skoro všechno 🙂 já mám teda raději tohle 

images.jpeg-17.jpg

Já už mám ve výrobě u mistra Rasťa úchylnýho žlutýho Pštrosa s modrým šitím, tak až bude, tak ho sem hned vystřelim. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Frantik napsal:

Jojo, no tak i aligatora si můžeš nechat usit za úplně jiný penize než tenhle nesmysl 🙂 

To jsem si myslel taky, ale už to tak úplně nepla(neříkám, že všude). Nejsem zastáncem aligátora na PAM, ale na jiný značky bych ho dnes už jedině kupoval origo, než nechal šít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, xcmaniax napsal:

Jsem tu pěknejch pár let a nikdy jsem těmhle hodinkám nepřišel na chuť. A teď je to najednou ta nejpřirozenější věc na světě:-)

978921120_Pam2.thumb.jpg.c0d49ba7e17b9ae8bf6625c7a5d5defc.jpg

Pěkná fotka a koukám že bydlíme kousek od sebe 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...