Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

@xcmaniax vůbec ne...povolis čtyři šroubky, vytahnes "lešení" ty tyčky co jdou z pouzdra nasadis řemen, dáš lešení zpátky a zasroubujes...je to za pár minut hotový...

Jinak tohle je pro mě model, kterej vyhovuje ve všech směrech-mam rád vodotesnost(100m), inhouse, 3dny rezerva a automat s datem...jen ty řemeny jsem se ještě nenaučil pořádně nosit no-tak to furt zkouším dokola 🤣

 

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Karussell napsal:

Otto giorni super, ten italskej nápis mě na nich fakt baví 🙂 

Díky, jsou to taková holátka a 8 dní v IT je jedna z mála věcí, co na cifru pobaví, ale mi to tak vyhovuje... :) Ještě jsem přemýšlel, jestli raději 560 kvůli zelené barvě indexů, nebo tyhle 914 s patinovanými, ale každý mají svoje a neumím to seknout... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, pciza napsal:

Já jsem ho chtěl nechat dělat taky ale s černým prošitím a víc " odrbanej " ale neměl sem odvahu 😉 asi do toho taky půjdu. 

Ja jsem s Rastou resil stareni, ale on se toho trosku bal, protoze by to na te zlute pry nevyniklo coz je pravda. Tak jsme nakonec rozhodli, ze to nechame a ono se to casem osoupe samo. Jeste jsme ho chteli alespon trochu uspunit, ale taky jsme se bali, ze by se znicil. Nakonec jsem rad ze zustal takto, protoze vypada dobre. Na zivo lepe nez na fotkach. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, pku napsal:

Ja jsem s Rastou resil stareni, ale on se toho trosku bal, protoze by to na te zlute pry nevyniklo coz je pravda. Tak jsme nakonec rozhodli, ze to nechame a ono se to casem osoupe samo. Jeste jsme ho chteli alespon trochu uspunit, ale taky jsme se bali, ze by se znicil. Nakonec jsem rad ze zustal takto, protoze vypada dobre. Na zivo lepe nez na fotkach. 

No von ten podle kterého jsem to chtěl nechat dělat a možná i ty, je asi z nějaké žáby. Podle té struktury a tim pádem vypadá takovej víc použitej 🙂

unnamed-1.jpg

unnamed-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, pciza napsal:

No von ten podle kterého jsem to chtěl nechat dělat a možná i ty, je asi z nějaké žáby. Podle té struktury a tim pádem vypadá takovej víc použitej 🙂

unnamed-1.jpg

unnamed-2.jpg

Ano to je přesně ten co jsem Rasťovi posílal jako předlohu. Tento je z ropuchy a musím říci, že ten pštros se tomu dost podobá s tím rozdílem, že tady jsou ty skvrny špinavý a na tom od Rasťa ne.

Krom toho jsem chtěl aby vyniklo to modré šití, tak mám žluté hrany.

To byl právě ten důvod, proč jsem ho chtěl nějak umazat nebo opálit, ale báli jsme se toho.

Když by jsi ho chtěl vidět, tak není problém, máme to k sobě kousek. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2022 v 8:26, snake napsal:

Dlouho jsem tady nebyl...tak aspoň jednu přidám 😉🤣

 

Aaa haďák směnil a vyšly z toho tyto super pamy :) tak snad budou ve výměně, alespoň až za týden :D 

Ať nejsem jen OT 

1E9E63BE-251F-41C5-8877-4D54C0E5FC13.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...