Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

Kdyz jsem svoje prvni prodal, za asi 15 minut me to mrzelo.

Jsem rad, ze je zase mam.

A jsem take rad, ze tady vidim stale ty Frantikovy, byt na jine ruce.

Vsak on se k nejakejm Pamum zase vrati :rolleyes:

Taky myslím, že je to na celý život a až se Frantík vrátí z ISS, tak se k PAMům zase otočí čelem:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem se po letech zlakat a koupil neco mimo rolex :-) a musim uznat ze nevypadaji vubec spatne, lehoucke, pohodlne a ten cifr ma neco do sebe... bohuzel neumi fotit :-)

 

 

post-2342-0-27049000-1587104067_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem se po letech zlakat a koupil neco mimo rolex :-) a musim uznat ze nevypadaji vubec spatne, lehoucke, pohodlne a ten cifr ma neco do sebe... bohuzel neumi fotit :-)

Mě se ta fotka líbí a hodinky ještě víc;-)

Gratulace u užívej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné sido - ten "ciferníček" (furt asi 1,5x větší než na rolbách) vypadá jak decentní bonsaj z původních 572  :rolleyes:

Vlnky jsou s prominutím pyčovina, kvůli které nejpůde slušně fotit pajšl - chybí mi k tomu už jenom "cenově vstřícná" nabídka od AD na placený "upgrade" za čisté sklo...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné sido - ten "ciferníček" (furt asi 1,5x větší než na rolbách) vypadá jak decentní bonsaj z původních 572  :rolleyes:

Vlnky jsou s prominutím pyčovina, kvůli které nejpůde slušně fotit pajšl - chybí mi k tomu už jenom "cenově vstřícná" nabídka od AD na placený "upgrade" za čisté sklo...  :thumbsdown_anim:

 

souhlasim, vlnky nedavaji uplne smysl :cheers:  na roladach sem strojek za ty roky nevidel ani jednou  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné hodinky, gratuluji také.

Škoda těch vlnek, zezadu jsou taky perfektní, jen ten průhled tím ztrácí na atraktivnosti. Na svých 384 to mám podobně, zezadu je lehce kouřové sklo, a to prostě bere tomu pohledu štávu

 

btw jak je to u tech tvych s vydrzi? zvlada to tech 8 dni? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji:-)

Kdysi jsem tu házel myšlenku na svatou trojici hodinek (všech dohromady) a ani bych se nedivil, kdybych nakonec po cca 2 letech skončil u svaté trojice z PAMů. Nikdy jsem nechápal, co na nich lidé vidí, než jsem je hodil na ruku. Mají charisma a koule jako prase.

 

Tak pod tohle se můžu jenom podepsat. Moje první a myslím, že ne poslední......

 

post-26517-0-81952800-1587194645_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...