Přejít na obsah

Jaké Panerai máte právě na ruce?


JAJA

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Monolith napsal:

Zkousel jsem Luminor Submersible 42 mm a vytasili na me tuto novinku, ale nemuzu ji nikde dohledat online. Taky 42 mm, modry cifr i luneta, na tahu. Nevypadaji vubec zle. Nema nekdo vic info?

2C72F898-ACB8-4F73-A300-360F282C9A3B.jpeg

394428BA-0FE2-41A2-85A7-E26328615825.jpeg

Měla by to být limitka 1068. Letošní novinka. Jedny jsou na prodej na Ch24 z dubna, cena cca 290k.

Upraveno uživatelem pciza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Jo jo... dnes nam to vyslo. Celkovo to tu v poslednej dobe perfektne ozilo.. uz to zacina byt pre mna problem... mam tazkosti sa udrzat v presvedceni ze jedny PAM mi stacia :)

Nestačí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Jo jo... dnes nam to vyslo. Celkovo to tu v poslednej dobe perfektne ozilo.. uz to zacina byt pre mna problem... mam tazkosti sa udrzat v presvedceni ze jedny PAM mi stacia :)

Jak říká Pepa - chce to sourozence 😉😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Jo jo... dnes nam to vyslo. Celkovo to tu v poslednej dobe perfektne ozilo.. uz to zacina byt pre mna problem... mam tazkosti sa udrzat v presvedceni ze jedny PAM mi stacia :)

Tvoje Pamy byly první, co jsem měl na ruce. Pak chvilku pauza, Maxel a jeho parádní fotky, kdy jsem si řekl, že 42mm pouzdro je to pravý na moje menší zápěstí. Od 42mm jsem byl odrazen a znovu pauza. Následně to tady podezřele ožilo, červík začal opět nahlodávat. Setkání s Michalem, červík přestal nahlodávat a začal to kosit bagrem. 😳 🤷‍♂️ 🤪

Nebezpečný vlákno a nebezpeční lidé v něm. 😂

Jo a máte to všichni bomba. 👍

 

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...