Jump to content

Conrad

xjr1
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 10 months later...

Ještě nikdy jsem neprodává hodinky dva měsíce a na 4 setkání :) Ale nakonec to dopadlo a k Honzovi už trefím i poslepu. V každém případě je to férový chlap a jedna z Chronomag legend. Samozřejmě doporučuji.

• 1 year later...

S Honzou jsme ladili obchod prakticky od Vánoc, proběhlo několik desítek zpráv a nakonec se to zrealizovalo včera, respektive doladilo dnes. Dnes jsme si i dobře pohovořili nejen o hodinkách. Co Honza slíbil, tak dodržel a je škoda, že jsme nemohli posedět u kafe, hold taková je doba. Nicméně Honzu určitě doporučuji a hodinky nechť slouží ke spokojenosti.

Díky.

• 10 months later...

Druhý obchod s Honzou. Hodinky si v den setkání trochu postavily hlavu, takže jim bylo potřeba ještě trochu pomoci, ale dobrá věc se podařila a věřím, že teď už budou dělat jen radost. Jednání s Honzou je na úrovni, postavené na důvěře, ochotě, vstřícnosti a férovém přístupu. Bylo mi opět ctí, samozřejmě rád doporučuji a jsem zvědav, zda bude nějaké "do třetice". Děkuji za obchod a přeji pevné zdraví!

• 1 month later...

S Conradem je příjemné jednat, člověk se může vždy spolehnout na to, co se řekne. A ještě lepší je se potkat. Děkuji a ať se ti daří!

• 3 months later...