Přejít na obsah

nickolas - co bylo, je a bude


nickolas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak nejsou to Pelagosy, ale BB58, ale to nevadí. K těm GS, jako nespěchám, asi to umím ustát i bez prodeje. Vlastně se mi jich úplně zbavovat nechce. Uvidím, inzerát zatím nakreslený nemám. A jinak díky.

K hodinkám zatím nevím co napsat. Parádní recenzi napsal před časem @prischera a nemyslím, že bych mu uměl konkurovat, nebo že bych chtěl. Časem asi spíš sepíšu nějaké pocity. Takhle hned ze startu jen ve zkratce - parádní dospělý hodinky, se špičkovým zpracováním, skvělou nositelností, univerzálním a překvapivě střídmým a nekřičícím vzhledem, nicméně s detaily které jasně dávají najevo proč to stojí, co to stojí. A zatím sem hodím odkaz na tu recenzi od prischery, snad mu to nebude vadit: https://forum.chronomag.cz/topic/127348-tudor-black-bay-fifty-eight/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to normálně není takhle vidět, skoro vůbec, jen z úhlu pod určitým dopadem světla. Ale jak jsem k tomu přišel? Netuším. Zip na bundě, cvoček, nůž v kapse...? Nevyhnu se tomu. Bojím se stolu v kanclu. Zatím mi ruka levituje nad, ale to nejde do nekonečna. Chce to zavřít oči a normálně nosit a užívat. Ty šrámy z kancldajvingu jsou nevyhnutelný. A co teprv u moře, kamínky na pláži, to bude mňamka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K moři tahám géčka. Je to samozřejmě z určitý opatrnosti, ale současně jsou to hodinky, který mám na prostřídání taky rád, takže je s chutí ponosím, stejně jako na horách.

Šrám bych bral tal, že je máš pokřtěný, takže už i v kanclu můžeš ruku spustit na stůl ;-).

Já furt zvažuju ještě zkusit to origo kožku, první pokus nedopadl pocitově moc dobře, ale měl jsem ji nasazenou jen chvilku, chtělo by to tomu dát trochu víc času. Každopádně je takovej akt (u mě) spojenej s pokřtěním nožek, takže se do toho moc nehrnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je další jistota. Výměna tahu/řemenu. Nikdy se mi to nepovedlo bez jizvy. Já místo řemenu hledám vhodnou barvu Eriky. Ještě nemám favorita. Ale stejně budou 90% času na tahu, takže nespěchám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hele, my tady dávno tomu o Erice a už je doma :D Bádal jsem nad barvama dlouho, co by k té modré ladilo, ale aby to zas nevypadalo jako tepláková souprava, až jsem vzal klasiku zelenou a rovnou s červeným pruhem. Líbí se mi to. Nejen ta kombinace, ale i celkově spojení BB58 s MN strapem. Vypadají na něm menší a víc vintážněji. Ale jak často to budu nosit, to fakt nevím...po hodině už mě to táhlo zpátky k tahu, ta volnost, zaklepat rukou a zachrastit si, mi sedí asi nejvíc. A při přehazování jsem zaregistroval takovou zajímavost - stěžejky jsou v dírkách mnohem míň zapuštěný, než jsem zvyklý z jiných hodinek. Jdou strašně lehce ven (bez toho tahu). Mám z toho trochu strach. No a na způsob přehazování se ani neptejte :lol2:

 

F1E8CD12-687D-43AC-B86F-817B8BFC1DBE.jpeg

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...