Přejít na obsah

Vintage - věnování, signace atd.


Beladona

Doporučené příspěvky

Taky mám jedny družební havířské s věnováním. Je vidět, že to tam havíř ryl sbíječkou a nehleděl na překážky, ale zase jsou z největší dálky. Pro mladší, co neovládají A3BYKU je tam napsáno:

 

Ot

Gornikov

šachty

Stachanovec

Karaganda

Maj

1973 g

 

Obdarovaný si jich tak vážil, že je nenosil a jsou jako nové.

Kde je Karaganda si najděte na mapě :)

 

post-344-0-39058700-1428320256_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Teď jsem k tomu konečně na chvilku dostal, tak jedny Pobědy s náležitou relikvií a věnováním z dob minulých. Je to bez příběhu, netuším komu se to v roce 1951 poštěstilo, já je mám přes bazar. Mají sice odsloužíno, ale chodí bez problémů.

**

 

 

post-18915-0-11528200-1433784147_thumb.jpg

post-18915-0-47435700-1433784158_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

mám ve sbírce ještě jedny hodinky, možná ty nejzajímavější

 

GUB kalibr 28 s cikánskou svatbou na číselníku

 

post-953-0-06162200-1436299838_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ve sbírce ještě jedny hodinky, možná ty nejzajímavější

 

GUB kalibr 28 s cikánskou svatbou na číselníku

 

P1270952.JPG

Já zase myslím, že příšerně tohle sem patří. :-D Já chci taky cikány na cifru...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolja

ne, proč myslíš? Vlákno se jmenuje - Vintage - věnování, signace atd., jedině že by ta tvoje hrůza měla být "atd", ovšem jako věnování se mi to zrovna moc nezdá.... :lol2:   A to si maloval sám??

**

 

když ne, tak drž pysk

a abys to pochopil i ty, tak ti sdělím, že prezentované hodinky spadají do kategorie atd. z názvu vlákna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ty máš asi problém, nemusíš sem psát ani takové ptákoviny ani dávat do signace  takové hrůzy, rozumnější bude když si ty hodinky obrátíš a hodíš sem foto dýnka, jestli snad doopravdy tam přece jen nějaké to věnování není.... Co kdyby, Never say never. :photo:  :photo:

A když ne, tak si na ty své  malované ciferníky založ vlákno, když tě to tak bere a musíš to sem cpát. Může se to jmenovat třeba - Cifeníková galerie nebo Obrazy ze života v hodinkách. Tím nic nezkazíš a kdybys to nezvládal dej vědět, založím ti to sám. Takovou hrůzu sem už necpi, nesvědčí to o tvém duševním zdraví. Sorry vole.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ty máš asi problém, nemusíš sem psát ani takové ptákoviny ani dávat do signace  takové hrůzy, rozumnější bude když si ty hodinky obrátíš a hodíš sem foto dýnka, jestli snad doopravdy tam přece jen nějaké to věnování není.... Co kdyby, Never say never. :photo:  :photo:

A když ne, tak si na ty své  malované ciferníky založ vlákno, když tě to tak bere a musíš to sem cpát. Může se to jmenovat třeba - Cifeníková galerie nebo Obrazy ze života v hodinkách. Tím nic nezkazíš a kdybys to nezvládal dej vědět, založím ti to sám. Takovou hrůzu sem už necpi, nesvědčí to o tvém duševním zdraví. Sorry vole.

**

 

už jsi nám předvedl, že o vintážních hodinkách víš  :shit:

ale pokud ti taková sebeprezentace vyhovuje, klidně v tom pokračuj, já už na tvoje sračky reagovat nebudu, a dávám si tvůj nick tam, kam patří, tedy do ignore

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro dnešek ještě malé pokračování v dimenzích tohoto vlákna. Jsou u mě takového Primky se signací pražské MHD, s připomínkou zahájení provozu Koňské dráhy v hlavním městě Království českého¨v roce 1875....... Tento model primek je velmi povedný, mám je rád, :notworthy: myslím z designového hlediska a a tomu odpovídající střízlivá signace bez přehnaného soudruhování v časech normalizace....

**

 

 

post-18915-0-39203600-1436968417_thumb.jpg

post-18915-0-62094100-1436968426_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhý kus ještě dnes - Vostok 18j s kalibrem 2209. Signace s věnováním od náměstka ministra vnitra z roku 1972. Přišel jsem k nim v rámci širší rodiny, mají i příběh, ale to nyní není podstatné. Také jde o střízlivý a neokoukaný  design, celkem to jde i na ruce. Jsou v solidním neonošeném stavu, jen jsem ještě nevypátral, z čeho to rusové okopírovali.

**

post-18915-0-47073400-1436969038_thumb.jpg

post-18915-0-26053700-1436969065_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...